Πρόγραμμα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑ 2018-19

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 25/09/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 65-60
ΤΡ 25/09/2018 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 49-57
ΤΡ 25/09/2018 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 54-82
ΤΡ 25/09/2018 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 55-57
ΤΡ 25/09/2018 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Α.Ε.Κ. 53-63
ΤΡ 25/09/2018 21:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 72-37
2η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 02/10/2018 21:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 57-39
ΤΡ 02/10/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 73-49
ΤΡ 02/10/2018 21:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 67-52
ΤΡ 02/10/2018 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 65-46
ΤΡ 02/10/2018 21:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 43-59
ΤΡ 02/10/2018 21:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 61-96
3η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 09/10/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 60-94
ΤΡ 09/10/2018 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 71-69
ΤΡ 09/10/2018 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ε.Κ. 53-78
ΤΡ 09/10/2018 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 58-43
ΤΡ 09/10/2018 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 63-72
ΤΡ 09/10/2018 21:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 51-58
4η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 16/10/2018 21:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 79-59
ΤΡ 16/10/2018 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 94-59
ΤΡ 16/10/2018 21:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 53-51
ΤΡ 16/10/2018 21:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 64-55
ΤΡ 16/10/2018 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 64-60
ΤΡ 16/10/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 76-39
5η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 23/10/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Α.Ε.Κ. 50-86
ΤΡ 23/10/2018 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-42
ΤΡ 23/10/2018 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 61-83
ΤΡ 23/10/2018 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 63-59
ΤΡ 23/10/2018 21:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 57-107
ΤΡ 23/10/2018 21:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 64-81
6η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 30/10/2018 21:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 56-39
ΤΡ 30/10/2018 21:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 91-34
ΤΡ 30/10/2018 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 60-54
ΤΡ 30/10/2018 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 48-57
ΤΡ 30/10/2018 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 113-48
ΤΡ 30/10/2018 21:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 59-96
7η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 06/11/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 51-76
ΤΡ 06/11/2018 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 91-97
ΤΡ 06/11/2018 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 61-76
ΤΡ 06/11/2018 21:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 64-54
ΤΡ 06/11/2018 21:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 68-42
ΤΡ 06/11/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Α.Ε.Κ. 78-68
8η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 13/11/2018 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 68-35
ΤΡ 13/11/2018 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 66-60
ΤΡ 13/11/2018 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 66-60
ΤΡ 13/11/2018 21:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 83-49
ΤΡ 13/11/2018 21:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 55-101
ΤΡ 13/11/2018 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 76-41
9η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 20/11/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 51-69
ΤΡ 20/11/2018 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 70-46
ΤΡ 20/11/2018 21:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Α.Ε.Κ. 55-83
ΤΡ 20/11/2018 21:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 50-46
ΤΡ 20/11/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 71-77
ΤΡ 20/11/2018 21:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 48-56
10η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 27/11/2018 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 57-64
ΤΡ 27/11/2018 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 87-70
ΤΡ 27/11/2018 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 60-53
ΤΡ 27/11/2018 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 54-85
ΤΡ 27/11/2018 21:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 75-45
ΤΡ 27/11/2018 21:30 3ο ΓΥΜΝ.ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Α.Ε.Κ. 38-64
11η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 04/12/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 55-66
ΤΡ 04/12/2018 21:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 47-52
ΤΡ 04/12/2018 21:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 75-54
ΤΡ 04/12/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 72-46
ΤΡ 04/12/2018 21:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 53-48
ΤΡ 04/12/2018 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 59-46
Β’ ΓΥΡΟΣ
12η αγωνιστική  (1η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 11/12/2018 21:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 58-55
ΤΡ 11/12/2018 21:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 68-61
ΤΡ 11/12/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 86-48
ΤΡ 11/12/2018 21:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 49-55
ΤΡ 11/12/2018 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 69-46
ΤΡ 11/12/2018 21:45 3ο ΓΥΜΝ.ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 34-73
13η αγωνιστική  (2η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 18/12/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΤΡ 18/12/2018 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΤΡ 18/12/2018 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
ΤΡ 18/12/2018 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ Α.Ε.Κ.
ΤΡ 18/12/2018 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΡ 18/12/2018 21:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
14η αγωνιστική  (3η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 08/01/2019 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΤΡ 08/01/2019 21:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΤΡ 08/01/2019 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΡ 08/01/2019 21:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
ΤΡ 08/01/2019 21:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡ 08/01/2019 21:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
15η αγωνιστική  (4η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 15/01/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
ΤΡ 15/01/2019 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Α.Ε.Κ.
ΤΡ 15/01/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΡ 15/01/2019 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΡ 15/01/2019 21:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡ 15/01/2019 21:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
16η αγωνιστική  (5η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 22/01/2019 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΤΡ 22/01/2019 21:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΤΡ 22/01/2019 21:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΡ 22/01/2019 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
ΤΡ 22/01/2019 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΤΡ 22/01/2019 21:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
17η αγωνιστική  (6η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 29/01/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΡ 29/01/2019 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΡ 29/01/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡ 29/01/2019 21:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
ΤΡ 29/01/2019 21:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Α.Ε.Κ.
ΤΡ 29/01/2019 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
18η αγωνιστική  (7η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 05/02/2019 21:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΤΡ 05/02/2019 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΤΡ 05/02/2019 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΡ 05/02/2019 21:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΤΡ 05/02/2019 21:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΤΡ 05/02/2019 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
19η αγωνιστική  (8η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 12/02/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡ 12/02/2019 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
ΤΡ 12/02/2019 21:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΡ 12/02/2019 21:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΡ 12/02/2019 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΡ 12/02/2019 21:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Α.Ε.Κ.
20η αγωνιστική  (9η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 19/02/2019 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΤΡ 19/02/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΤΡ 19/02/2019 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΤΡ 19/02/2019 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΤΡ 19/02/2019 21:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΤΡ 19/02/2019 21:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
21η αγωνιστική  (10 Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 26/02/2019 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΡ 26/02/2019 21:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΤΡ 26/02/2019 21:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
ΤΡ 26/02/2019 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡ 26/02/2019 21:30 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΡ 26/02/2019 21:30 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ Α.Ε.Κ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
22η αγωνιστική  (11η Β’ γύρου , τελευταία)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 05/03/2019 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΤΡ 05/03/2019 21:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΤΡ 05/03/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΤΡ 05/03/2019 21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΤΡ 05/03/2019 21:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
ΤΡ 05/03/2019 21:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Ε.Κ.