Πρόγραμμα

ΕΣΚΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-20

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 29/09/2019 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 47-45
ΚΥ 29/09/2019 18:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 49-50
ΚΥ 29/09/2019 19:00 ΒΙΚΕΛΑΣ ΔΗΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 68-60
ΚΥ 29/09/2019 19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 49-40
ΚΥ 29/09/2019 19:30 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 54-62
ΚΥ 29/09/2019 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 40-46
2η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 06/10/2019 19:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΖΑΧ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 52-42
ΚΥ 06/10/2019 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 45-58
ΚΥ 06/10/2019 20:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 53-40
ΚΥ 06/10/2019 20:15 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 60-36
ΚΥ 06/10/2019 20:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 52-47
ΚΥ 06/10/2019 21:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 73-71
3η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 13/10/2019 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60-44
ΚΥ 13/10/2019 19:00 ΒΙΚΕΛΑΣ ΔΗΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 58-59
ΚΥ 13/10/2019 19:15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΖΑΧ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 62-55
ΚΥ 13/10/2019 19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 43-50
ΚΥ 13/10/2019 19:30 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 44-62
ΚΥ 13/10/2019 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 44-53
4η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 20/10/2019 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 57-46
ΚΥ 20/10/2019 18:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 63-45
ΚΥ 20/10/2019 19:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 53-66
ΚΥ 20/10/2019 20:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 63-38
ΚΥ 20/10/2019 20:15 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 52-49
ΚΥ 20/10/2019 21:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 72-56
5η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 27/10/2019 19:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΖΑΧ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 49-50
ΚΥ 27/10/2019 19:00 ΒΙΚΕΛΑΣ ΔΗΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 49-64
ΚΥ 27/10/2019 19:30 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 30-43
ΚΥ 27/10/2019 19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 46-69
ΚΥ 27/10/2019 20:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 54-58
ΚΥ 27/10/2019 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 49-55
6η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 03/11/2019 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 54-31
ΚΥ 03/11/2019 18:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 56-41
ΚΥ 03/11/2019 19:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 46-39
ΚΥ 03/11/2019 20:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 58-42
ΚΥ 03/11/2019 20:15 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 50-51
ΚΥ 03/11/2019 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 55-47
7η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 10/11/2019 19:00 ΒΙΚΕΛΑΣ ΔΗΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 41-54
ΚΥ 10/11/2019 19:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΖΑΧ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 46-51
ΚΥ 10/11/2019 19:30 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 57-65
ΚΥ 10/11/2019 19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 41-54
ΚΥ 10/11/2019 20:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 45-52
ΚΥ 10/11/2019 21:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 38-46
8η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 24/11/2019 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58-29
ΚΥ 24/11/2019 18:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 55-47
ΚΥ 24/11/2019 19:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 58-57
ΚΥ 24/11/2019 19:30 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 48-49
ΚΥ 24/11/2019 20:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 49-33
ΚΥ 24/11/2019 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 47-57
9η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 01/12/2019 19:00 ΒΙΚΕΛΑΣ ΔΗΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 61-57
ΚΥ 01/12/2019 19:15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΖΑΧ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 30-43
ΚΥ 01/12/2019 19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 43-41
ΚΥ 01/12/2019 20:15 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 42-44
ΚΥ 01/12/2019 20:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 35-52
ΚΥ 01/12/2019 21:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 57-65
10η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 08/12/2019 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 64-53
ΚΥ 08/12/2019 18:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 52-48
ΚΥ 08/12/2019 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 49-57
ΚΥ 08/12/2019 19:30 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65-60
ΚΥ 08/12/2019 19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 36-46
ΚΥ 08/12/2019 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 59-50
11η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 15/12/2019 21:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 76-60
ΚΥ 15/12/2019 19:00 ΒΙΚΕΛΑΣ ΔΗΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 46-54
ΚΥ 15/12/2019 19:15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΖΑΧ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 54-39
ΚΥ 15/12/2019 20:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 61-53
ΚΥ 15/12/2019 20:15 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 57-62 (καν.αγ. 51-51)
ΚΥ 15/12/2019 20:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 58-53
Β’ ΓΥΡΟΣ
12η Αγωνιστική (1η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 22/12/2019 19:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΖΑΧ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 61-35
ΚΥ 22/12/2019 19:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 53-45
ΚΥ 22/12/2019 20:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 59-55
(κ.αγ. 43-43)
ΚΥ 22/12/2019 20:15 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 57-42
ΚΥ 22/12/2019 20:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 42-39
ΚΥ 22/12/2019 21:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 72-53
13η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 12/01/2020 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 55-37
ΚΥ 12/01/2020 18:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 53-58
ΚΥ 12/01/2020 19:00 ΒΙΚΕΛΑΣ ΔΗΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 47-50
ΚΥ 12/01/2020 19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 44-55
ΚΥ 12/01/2020 19:30 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 39-44
ΚΥ 12/01/2020 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 56-75
14η Αγωνιστική (3η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 19/01/2020 18:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 51-42
ΚΥ 19/01/2020 19:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 49-52
ΚΥ 19/01/2020 20:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 57-42
ΚΥ 19/01/2020 20:15 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 50-35
ΚΥ 19/01/2020 20:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 53-38
ΚΥ 19/01/2020 21:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 74-65
15η Αγωνιστική (4η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 26/01/2020 19:00 ΒΙΚΕΛΑΣ ΔΗΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 54-44
ΚΥ 26/01/2020 19:15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΖΑΧ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 38-52
ΚΥ 26/01/2020 19:30 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 72-44
ΚΥ 26/01/2020 19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 48-53
ΚΥ 26/01/2020 20:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 39-56
ΚΥ 26/01/2020 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 49-60
16η Αγωνιστική (5η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 02/02/2020 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 69-50
ΚΥ 02/02/2020 18:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 63-52
ΚΥ 02/02/2020 19:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 34-55
ΚΥ 02/02/2020 20:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 74-59
ΚΥ 02/02/2020 20:15 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 69-63
ΚΥ 02/02/2020 21:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 47-50
17η Αγωνιστική (6η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 09/02/2020 19:00 ΒΙΚΕΛΑΣ ΔΗΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 67-59
ΚΥ 09/02/2020 19:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΖΑΧ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 44-36
ΚΥ 09/02/2020 19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 47-55
ΚΥ 09/02/2020 19:30 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 46-62
ΚΥ 09/02/2020 20:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 44-49
ΚΥ 09/02/2020 21:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 59-50
18η Αγωνιστική (7η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 16/02/2020 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 48-38
ΚΥ 16/02/2020 22:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50-59
ΚΥ 16/02/2020 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 54-48
ΚΥ 16/02/2020 20:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 69-62
ΚΥ 16/02/2020 20:15 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 43-41
ΚΥ 16/02/2020 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 58-70
19η Αγωνιστική (8η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 23/02/2020 21:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 76-44
ΚΥ 23/02/2020 20:00 ΒΙΚΕΛΑΣ ΔΗΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 44-52
ΚΥ 23/02/2020 19:15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΖΑΧ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 42-39
ΚΥ 23/02/2020 19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 59-32
ΚΥ 23/02/2020 20:15 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 36-53
ΚΥ 23/02/2020 20:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 36-49
20η Αγωνιστική (9η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 08/03/2020 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 59-36
ΚΥ 08/03/2020 18:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 44-36
ΚΥ 08/03/2020 19:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 57-53
ΚΥ 08/03/2020 19:30 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 44-67
ΚΥ 08/03/2020 20:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 52-56
ΚΥ 08/03/2020 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 43-50
21η Αγωνιστική (10η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 15/03/2020 19:00 ΒΙΚΕΛΑΣ ΔΗΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΥ 15/03/2020 19:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΖΑΧ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΚΥ 15/03/2020 20:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
ΚΥ 15/03/2020 20:15 ΩΡΩΠΟΥ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΚΥ 15/03/2020 20:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΚΥ 15/03/2020 20:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
22η Αγωνιστική (11η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Σκορ
ΚΥ 22/03/2020 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
ΚΥ 22/03/2020 18:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΚΥ 22/03/2020 19:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΚΥ 22/03/2020 19:30 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΥ 22/03/2020 19:30 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΚΥ 22/03/2020 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ