Πρόγραμμα

ΕΣΚΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016-17

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 02/10/2016 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 48-58
ΚΥ 02/10/2016 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 47-51
ΚΥ 02/10/2016 19:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 63-52
ΚΥ 02/10/2016 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 54-67
ΚΥ 02/10/2016 20:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 67-30
ΡΕΠΟ: ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 09/10/2016 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 51-57
ΚΥ 09/10/2016 19:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 71-65
ΚΥ 09/10/2016 19:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 64-43
ΚΥ 09/10/2016 20:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 59-45
ΚΥ 09/10/2016 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 36-46
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
3η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 16/10/2016 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 44-51
2016 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 32-71
ΚΥ 16/10/2016 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51-38
ΚΥ 16/10/2016 19:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 46-66
ΚΥ 16/10/2016 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 48-55
ΡΕΠΟ: ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
4η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 23/10/2016 19:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 56-51
ΚΥ 23/10/2016 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 45-61
ΚΥ 23/10/2016 19:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 72-85
ΚΥ 23/10/2016 20:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 62-71
ΚΥ 23/10/2016 20:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 40-44
ΡΕΠΟ: Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
5η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 30/10/2016 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 55-54
ΚΥ 30/10/2016 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 48-36
ΚΥ 30/10/2016 19:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 57-50
ΚΥ 30/10/2016 21:15 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 55-70
ΚΥ 30/10/2016 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 66-49
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
6η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 06/11/2016 19:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 43-58
ΚΥ 06/11/2016 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 61-56
ΚΥ 06/11/2016 20:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 55-50
ΚΥ 06/11/2016 20:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 36-48
ΚΥ 06/11/2016 20:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 39-45
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
7η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 13/11/2016 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58-51
ΣΑ 12/11/2016 20:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 77-33
ΚΥ 13/11/2016 19:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 70-39
ΚΥ 13/11/2016 19:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 62-64
ΚΥ 13/11/2016 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 57-49
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
8η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 20/11/2016 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 53-75
ΚΥ 20/11/2016 20:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 58-49
ΚΥ 20/11/2016 21:15 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 49-50
ΚΥ 20/11/2016 20:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 39-56
ΤΕ 16/11/2016 20:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50-42
ΡΕΠΟ: ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.
9η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 27/11/2016 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 47-49
ΚΥ 27/11/2016 19:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 48-59
ΚΥ 27/11/2016 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 60-46
ΚΥ 27/11/2016 19:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 60-44
ΚΥ 27/11/2016 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 50-52
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
10η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 04/12/2016 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 49-45
ΚΥ 04/12/2016 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 49-77
ΚΥ 04/12/2016 21:15 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 49-59
ΚΥ 04/12/2016 20:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55-51
ΚΥ 04/12/2016 20:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 37-44
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
11η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 11/12/2016 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 48-38
ΚΥ 11/12/2016 19:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 46-41
ΚΥ 11/12/2016 19:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 65-53
ΚΥ 11/12/2016 20:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 44-52
ΚΥ 11/12/2016 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 70-51
ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
Β’ ΓΥΡΟΣ
12η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 18/12/2016 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 38-67
ΚΥ 18/12/2016 19:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 72-45
ΚΥ 18/12/2016 20:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 45-63
ΚΥ 18/12/2016 20:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 68-49
ΚΥ 18/12/2016 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 52-50
ΡΕΠΟ: ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
13η Αγωνιστική (2η  Β’ Γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 15/01/2017 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 40-53
ΚΥ 15/01/2017 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 38-58
ΚΥ 15/01/2017 19:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 73-55
ΚΥ 15/01/2017 21:15 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58-67
ΚΥ 15/01/2017 20:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 61-44
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
14η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 22/01/2017 19:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 51-62
ΚΥ 22/01/2017 19:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 60-50
ΚΥ 22/01/2017 20:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 79-52
ΚΥ 22/01/2017 20:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 63-48
ΚΥ 22/01/2017 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 65-43
ΡΕΠΟ: ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
15η Αγωνιστική (4η  Β’ Γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 29/01/2017 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 59-49
ΚΥ 29/01/2017 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 60-57
ΚΥ 29/01/2017 19:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 72-52
ΚΥ 29/01/2017 21:15 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 44-49
ΚΥ 29/01/2017 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 37-63
ΡΕΠΟ: Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
16η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 05/02/2017 19:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 49-59
ΚΥ 05/02/2017 19:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-42
ΚΥ 05/02/2017 20:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 62-29
ΚΥ 05/02/2017 20:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 33-40
ΚΥ 05/02/2017 20:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 55-63
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ
17η Αγωνιστική (6η  Β’ Γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 12/02/2017 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 47-59
ΚΥ 12/02/2017 19:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 70-25
ΚΥ 12/02/2017 19:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 71-39
ΚΥ 12/02/2017 21:15 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 77-41
ΚΥ 12/02/2017 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 44-38
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
18η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 19/02/2017 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 53-59
ΚΥ 19/02/2017 19:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 54-47
ΚΥ 19/02/2017 20:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 62-52
ΚΥ 19/02/2017 20:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 38-43
ΚΥ 19/02/2017 20:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 59-69
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
19η Αγωνιστική (8η  Β’ Γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 05/03/2017 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 65-37
ΚΥ 05/03/2017 19:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 71-30
ΚΥ 05/03/2017 19:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 27-41
ΚΥ 05/03/2017 19:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 72-41
ΚΥ 05/03/2017 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 49-54
ΡΕΠΟ: ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
20η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 12/03/2017 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 63-82
ΚΥ 12/03/2017 21:15 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 41-52
ΚΥ 12/03/2017 20:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 39-60
ΚΥ 12/03/2017 20:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51-67
ΚΥ 12/03/2017 20:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 47-56
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
21η Αγωνιστική (10η  Β’ Γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 19/03/2017 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 59-45
ΚΥ 19/03/2017 19:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 80-43
ΚΥ 19/03/2017 19:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 64-58
ΚΥ 19/03/2017 19:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 51-36
ΚΥ 19/03/2017 20:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 54-52
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
22η Αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΚΥ 26/03/2017 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 61-68
ΚΥ 26/03/2017 19:30 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 47-77
ΚΥ 26/03/2017 21:15 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 77-79
ΚΥ 26/03/2017 20:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 51-40
ΚΥ 26/03/2017 20:15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 41-59
ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ