Πρόγραμμα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑ 2017-18

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 23/09/2017 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 38-39
ΣΑ 23/09/2017 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 76-29
ΣΑ 23/09/2017 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 26-45
ΣΑ 23/09/2017 16:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 92-8
ΣΑ 23/09/2017 18:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 23-36
ΣΑ 23/09/2017 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 64-46
2η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 30/09/2017 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 33-48
ΣΑ 30/09/2017 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 67-42
ΣΑ 30/09/2017 20:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 25-95
ΣΑ 30/09/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 57-28
ΣΑ 30/09/2017 21:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 52-37
ΣΑ 30/09/2017 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 33-64
3η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 07/10/2017 11:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 20-0
ΣΑ 07/10/2017 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 35-55
ΣΑ 07/10/2017 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 86-36
ΣΑ 07/10/2017 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 56-48
ΣΑ 07/10/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 53-21
ΣΑ 07/10/2017 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 59-37
4η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 14/10/2017 16:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 55-30
ΣΑ 14/10/2017 20:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 21-60
ΣΑ 14/10/2017 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 38-24
ΣΑ 14/10/2017 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 44-39
ΣΑ 14/10/2017 21:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 35-55
ΣΑ 14/10/2017 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 56-42
5η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 21/10/2017 11:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 21/10/2017 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 21/10/2017 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 21/10/2017 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 21/10/2017 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 21/10/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
6η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 04/11/2017 16:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 04/11/2017 18:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 04/11/2017 20:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 04/11/2017 21:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΑ 04/11/2017 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 04/11/2017 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
7η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 11/11/2017 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 11/11/2017 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 11/11/2017 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 11/11/2017 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 11/11/2017 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 11/11/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
8η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 18/11/2017 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 18/11/2017 16:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΑ 18/11/2017 18:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 18/11/2017 20:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 18/11/2017 21:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 18/11/2017 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
9η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 25/11/2017 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 25/11/2017 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 25/11/2017 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 25/11/2017 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 25/11/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 25/11/2017 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
10η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 02/12/2017 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 02/12/2017 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 02/12/2017 16:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 02/12/2017 18:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΑ 02/12/2017 20:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 02/12/2017 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
11η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 09/12/2017 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 09/12/2017 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 09/12/2017 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 09/12/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 09/12/2017 21:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 09/12/2017 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
Β’ ΓΥΡΟΣ
12η αγωνιστική (1η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 16/12/2017 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 16/12/2017 20:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 16/12/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 16/12/2017 21:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 16/12/2017 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 16/12/2017 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
13η αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 13/01/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 13/01/2018 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 13/01/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΑ 13/01/2018 16:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 13/01/2018 18:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 13/01/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
14η αγωνιστική (3η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 20/01/2018 16:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 20/01/2018 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 20/01/2018 20:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 20/01/2018 21:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 20/01/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 20/01/2018 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
15η αγωνιστική (4η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 27/01/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 27/01/2018 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 27/01/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 27/01/2018 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 27/01/2018 18:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 27/01/2018 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
16η αγωνιστική (5η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 03/02/2018 16:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 03/02/2018 20:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 03/02/2018 21:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 03/02/2018 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 03/02/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 03/02/2018 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
17η αγωνιστική (6η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 10/02/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 10/02/2018 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 10/02/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 10/02/2018 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 10/02/2018 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 10/02/2018 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
18η αγωνιστική (7η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 24/02/2018 11:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 24/02/2018 16:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 24/02/2018 20:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΑ 24/02/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 24/02/2018 21:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 24/02/2018 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
19η αγωνιστική (8η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 03/03/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 03/03/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 03/03/2018 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 03/03/2018 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 03/03/2018 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 03/03/2018 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
20η αγωνιστική (9η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 10/03/2018 11:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 10/03/2018 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 10/03/2018 16:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 10/03/2018 20:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 10/03/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΑ 10/03/2018 21:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
21η αγωνιστική (10η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 17/03/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 17/03/2018 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΑ 17/03/2018 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 17/03/2018 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 17/03/2018 21:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΣΑ 17/03/2018 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
22η αγωνιστική (11η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 24/03/2018 11:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 24/03/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 24/03/2018 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΑ 24/03/2018 16:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 24/03/2018 20:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 24/03/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ