Πρόγραμμα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑ  2018-19

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 29/09/2018 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57-33
ΣΑ 29/09/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 56-36
ΣΑ 29/09/2018 17:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 46-41
ΣΑ 29/09/2018 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 34-73
ΣΑ 29/09/2018 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 14-53
ΣΑ 29/09/2018 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 67-70
2η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 06/10/2018 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 35-59
ΣΑ 06/10/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 39-37
ΣΑ 06/10/2018 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 44-39
ΣΑ 06/10/2018 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 54-37
ΣΑ 06/10/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 80-45
ΣΑ 06/10/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 64-25
3η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΚΥ 28/10/2018 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 31-36
ΣΑ 13/10/2018 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 41-78
ΣΑ 13/10/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 51-72
ΣΑ 13/10/2018 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 28-60
ΣΑ 13/10/2018 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 13/10/2018 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65-52
4η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 20/10/2018 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 79-48
ΣΑ 20/10/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 42-35
ΣΑ 20/10/2018 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 49-32
ΣΑ 20/10/2018 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 52-70
ΣΑ 20/10/2018 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 53-35
ΣΑ 20/10/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 42-46
5η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 27/10/2018 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 25-85
ΣΑ 27/10/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 49-42
ΣΑ 27/10/2018 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 56-36
ΣΑ 27/10/2018 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 62-42
ΣΑ 27/10/2018 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 33-45
ΣΑ 27/10/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 81-37
6η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 03/11/2018 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 52-43
ΣΑ 03/11/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 47-55
ΣΑ 03/11/2018 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 35-47
ΣΑ 03/11/2018 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 70-38
ΣΑ 03/11/2018 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 42-70
ΣΑ 03/11/2018 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 47-42
7η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 10/11/2018 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 55-49
ΣΑ 10/11/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 54-59
ΣΑ 10/11/2018 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 47-33
ΣΑ 10/11/2018 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 45-49
ΣΑ 10/11/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 83-32
ΣΑ 10/11/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 61-37
8η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 24/11/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 24/11/2018 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 24/11/2018 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 24/11/2018 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 24/11/2018 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 24/11/2018 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
9η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 01/12/2018 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΑ 01/12/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
ΣΑ 01/12/2018 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 01/12/2018 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΣΑ 01/12/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 01/12/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
10η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 08/12/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΑ 08/12/2018 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 08/12/2018 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 08/12/2018 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 08/12/2018 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 08/12/2018 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
11η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 15/12/2018 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 15/12/2018 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 15/12/2018 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 15/12/2018 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 15/12/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΣΑ 15/12/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
Β’ ΓΥΡΟΣ
12η αγωνιστική  (1η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 22/12/2018 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 22/12/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 22/12/2018 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 22/12/2018 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
ΣΑ 22/12/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 22/12/2018 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
13η αγωνιστική  (2η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 12/01/2019 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 12/01/2019 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 12/01/2019 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 12/01/2019 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 12/01/2019 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΑ 12/01/2019 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
14η αγωνιστική  (3η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 19/01/2019 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 19/01/2019 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
ΣΑ 19/01/2019 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΣΑ 19/01/2019 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 19/01/2019 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 19/01/2019 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
15η αγωνιστική  (4η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 26/01/2019 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 26/01/2019 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 26/01/2019 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΑ 26/01/2019 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 26/01/2019 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 26/01/2019 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
16η αγωνιστική  (5η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 02/02/2019 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 02/02/2019 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΣΑ 02/02/2019 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 02/02/2019 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
ΣΑ 02/02/2019 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 02/02/2019 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
17η αγωνιστική  (6η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 09/02/2019 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
ΣΑ 09/02/2019 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 09/02/2019 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 09/02/2019 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 09/02/2019 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΑ 09/02/2019 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
18η αγωνιστική  (7η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 16/02/2019 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 16/02/2019 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 16/02/2019 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 16/02/2019 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 16/02/2019 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΣΑ 16/02/2019 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
19η αγωνιστική  (8η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 23/02/2019 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΣΑ 23/02/2019 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 23/02/2019 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΑ 23/02/2019 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
ΣΑ 23/02/2019 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 23/02/2019 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
20η αγωνιστική  (9η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 02/03/2019 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 02/03/2019 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 02/03/2019 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 02/03/2019 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 02/03/2019 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 02/03/2019 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
21η αγωνιστική  (10η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 16/03/2019 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 16/03/2019 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΑ 16/03/2019 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΣΑ 16/03/2019 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑ 16/03/2019 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
ΣΑ 16/03/2019 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
22η αγωνιστική  (11η Β’ γύρου , τελευταία)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 23/03/2019 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΣΑ 23/03/2019 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΑ 23/03/2019 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 23/03/2019 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 23/03/2019 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 23/03/2019 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ