Βαθμολογία

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑ  2018-19

Α’ ΓΥΡΟΣ
7η αγωνιστική
Ομάδα Βαθμολ. Αγώνες Νίκες Ήττες Επίθεση Άμυνα Διαφορά
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 14 7 7 0 488 266 222
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 14 7 7 0 411 274 137
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 13 7 6 1 447 240 207
ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 11 7 4 3 377 374 3
ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 11 7 4 3 380 388 -8
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 10 7 3 4 309 322 -13
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 10 7 3 4 284 305 -21
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9 7 2 5 281 388 -107
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 8 7 1 6 269 427 -158
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 8 6 2 4 304 380 -76
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 8 6 2 4 237 307 -70
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 7 7 0 7 233 349 -116

 

Η επόμενη αγωνιστική

Α’ ΓΥΡΟΣ
8η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
ΣΑ 24/11/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΑ 24/11/2018 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑ 24/11/2018 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 24/11/2018 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 24/11/2018 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ 24/11/2018 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

 

Οι αγώνες της ομάδας μας

Α’ ΓΥΡΟΣ
Αγων. Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 29/09/2018 17:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 46-41
ΣΑ 06/10/2018 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 39-37
ΣΑ 13/10/2018 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 28-60
ΣΑ 20/10/2018 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 53-35
ΣΑ 27/10/2018 20:00 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 62-42
ΣΑ 03/11/2018 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 70-38
ΣΑ 10/11/2018 18:15 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 47-33
ΣΑ 24/11/2018 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΣΑ 01/12/2018 21:00 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
10η ΣΑ 08/12/2018 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
11η ΣΑ 15/12/2018 16:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
12η ΣΑ 22/12/2018 14:30 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
13η ΣΑ 12/01/2019 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
14η ΣΑ 19/01/2019 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
15η ΣΑ 26/01/2019 12:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
16η ΣΑ 02/02/2019 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.
17η ΣΑ 09/02/2019 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
18η ΣΑ 16/02/2019 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
19η ΣΑ 23/02/2019 15:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
20η ΣΑ 02/03/2019 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
21η ΣΑ 16/03/2019 21:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
22η ΣΑ 23/03/2019 15:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

 

Μετά την Α’ φάση (κανονική περίοδος) ακολουθεί η Β’ των «play off», στην οποία συμμετέχουν οι ομάδες που κατετάγησαν από την πρώτη (1η) έως και την τέταρτη (4η) θέση. Οι δύο νικήτριες ομάδες προκρίνονται στην επόμενη φάση Γ’ των «play off», ενώ οι δύο ηττημένες ομάδες θα αγωνιστούν για την τελική κατάταξη της τρίτης (3ης) και τέταρτης (4ης) θέσης του πρωταθλήματος.

Στη Γ’ φάση των «play off» οι ομάδες θα αγωνιστούν για την τελική κατάταξη της πρώτης (1ης) και δεύτερης (2ης) θέσης του πρωταθλήματος.

Οι τρεις (3) τελευταίες ομάδες της κατάταξης, κατά την κανονική περίοδο, θα υποβιβαστούν στη Β’ κατηγορία Κορασίδων της ΕΣΚΑ.