Πρόγραμμα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑ 2017-18

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 25/09/2017 19:30 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 13-97
ΔΕ 25/09/2017 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 54-55
ΔΕ 25/09/2017 21:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 60-42
ΔΕ 25/09/2017 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 36-76
ΔΕ 25/09/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 49-45
ΔΕ 25/09/2017 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 45-33
2η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 02/10/2017 19:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 68-50
ΔΕ 02/10/2017 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 28-44
ΔΕ 02/10/2017 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 77-27
ΔΕ 02/10/2017 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 79-27
ΔΕ 02/10/2017 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 51-35
ΔΕ 02/10/2017 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 55-71
3η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 09/10/2017 19:30 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 29-65
ΔΕ 09/10/2017 21:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 67-29
ΔΕ 09/10/2017 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 62-37
ΔΕ 09/10/2017 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 33-77
ΔΕ 09/10/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 74-52
ΔΕ 09/10/2017 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 49-34
4η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 16/10/2017 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 66-41
ΔΕ 16/10/2017 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 30-60
ΔΕ 16/10/2017 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 67-12
ΔΕ 16/10/2017 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 39-54
ΔΕ 16/10/2017 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 35-54
ΔΕ 16/10/2017 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 39-51
5η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 23/10/2017 19:30 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 18-84
ΔΕ 23/10/2017 21:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 53-30
ΔΕ 23/10/2017 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 29-50
ΔΕ 23/10/2017 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 61-43
ΔΕ 23/10/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 63-33
ΔΕ 23/10/2017 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 38-35
6η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 30/10/2017 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 48-51
ΔΕ 30/10/2017 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 54-18
ΔΕ 30/10/2017 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 60-45
ΔΕ 30/10/2017 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 20-52
ΔΕ 30/10/2017 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 44-64
ΔΕ 30/10/2017 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 27-41
7η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 06/11/2017 19:30 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 23-74
ΔΕ 06/11/2017 21:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 57-26
ΔΕ 06/11/2017 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 40-41
ΔΕ 06/11/2017 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60-39
ΔΕ 06/11/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 74-29
ΔΕ 06/11/2017 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 40-56
8η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 13/11/2017 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 53-44
ΔΕ 13/11/2017 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 42-47
ΔΕ 13/11/2017 21:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 64-39
ΔΕ 13/11/2017 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 46-34
ΔΕ 13/11/2017 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 71-64
ΔΕ 13/11/2017 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 36-59
9η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 20/11/2017 19:30 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 26-95
ΔΕ 20/11/2017 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 43-47
ΔΕ 20/11/2017 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 75-59
ΔΕ 20/11/2017 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 56-28
ΔΕ 20/11/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 74-25
ΔΕ 20/11/2017 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 35-49
10η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 27/11/2017 19:30 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 17-67
ΔΕ 27/11/2017 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57-50
ΔΕ 27/11/2017 21:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 53-40
ΔΕ 27/11/2017 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 44-83
ΔΕ 27/11/2017 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 58-62
ΔΕ 27/11/2017 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 65-34
11η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 13/12/2017 22:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 04/12/2017 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 44-41
ΔΕ 04/12/2017 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 64-36
ΔΕ 04/12/2017 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 57-56
ΔΕ 04/12/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 75-21
ΔΕ 04/12/2017 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 36-62
Β’ ΓΥΡΟΣ
12η αγωνιστική (1η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 11/12/2017 19:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 11/12/2017 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 11/12/2017 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 11/12/2017 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 11/12/2017 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 11/12/2017 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
13η αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 18/12/2017 19:30 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 18/12/2017 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 18/12/2017 21:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΕ 18/12/2017 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 18/12/2017 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 18/12/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
14η αγωνιστική (3η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 15/01/2018 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 15/01/2018 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 15/01/2018 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 15/01/2018 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 15/01/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 15/01/2018 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
15η αγωνιστική (4η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 22/01/2018 19:30 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 22/01/2018 21:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 22/01/2018 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 22/01/2018 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 22/01/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΕ 22/01/2018 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
16η αγωνιστική (5η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 29/01/2018 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 29/01/2018 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 29/01/2018 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 29/01/2018 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 29/01/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 29/01/2018 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
17η αγωνιστική (6η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 05/02/2018 19:30 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 05/02/2018 21:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 05/02/2018 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΕ 05/02/2018 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 05/02/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 05/02/2018 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
18η αγωνιστική (7η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 12/02/2018 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 12/02/2018 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 12/02/2018 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 12/02/2018 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 12/02/2018 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 12/02/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
19η αγωνιστική (8η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 26/02/2018 19:30 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΕ 26/02/2018 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 26/02/2018 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 26/02/2018 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 26/02/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 26/02/2018 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
20η αγωνιστική (9η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 05/03/2018 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 05/03/2018 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 05/03/2018 21:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 05/03/2018 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 05/03/2018 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 05/03/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
21η αγωνιστική (10η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 12/03/2018 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 12/03/2018 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 12/03/2018 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.
ΔΕ 12/03/2018 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΔΕ 12/03/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 12/03/2018 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
22η αγωνιστική (11η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 19/03/2018 19:30 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 19/03/2018 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 19/03/2018 21:15 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 19/03/2018 21:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 19/03/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΕ 19/03/2018 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ