Πρόγραμμα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑ 2018-19

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 01/10/2018 21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 58-50
ΔΕ 01/10/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 68-43
ΔΕ 01/10/2018 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 49-54
ΔΕ 01/10/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 38-81
ΔΕ 01/10/2018 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 46-32
2η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 08/10/2018 20:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 55-50
ΔΕ 08/10/2018 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 52-72
ΔΕ 08/10/2018 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 31-61
ΔΕ 08/10/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 45-60
ΔΕ 08/10/2018 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 72-39
3η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 15/10/2018 21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 53-59
ΔΕ 15/10/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 56-37
ΔΕ 15/10/2018 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 58-32
ΔΕ 15/10/2018 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 43-40
ΔΕ 15/10/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 47-35
4η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 22/10/2018 20:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΔΕ 22/10/2018 21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΔΕ 22/10/2018 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 22/10/2018 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 22/10/2018 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
5η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 29/10/2018 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 29/10/2018 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 29/10/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 29/10/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 29/10/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
6η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 05/11/2018 20:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 05/11/2018 21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 05/11/2018 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΔΕ 05/11/2018 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 05/11/2018 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
7η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 12/11/2018 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΔΕ 12/11/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 12/11/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 12/11/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 12/11/2018 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
8η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 19/11/2018 21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ο ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 19/11/2018 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΔΕ 19/11/2018 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΔΕ 19/11/2018 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 19/11/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
9η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 26/11/2018 20:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 26/11/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 26/11/2018 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 26/11/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 26/11/2018 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ
10η αγωνιστική  (1η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 03/12/2018 19:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΔΕ 03/12/2018 20:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 03/12/2018 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 03/12/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 03/12/2018 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
11η αγωνιστική  (2η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 10/12/2018 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΔΕ 10/12/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 10/12/2018 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 10/12/2018 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΔΕ 10/12/2018 22:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
12η αγωνιστική  (3η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 17/12/2018 20:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 17/12/2018 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 17/12/2018 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 17/12/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΔΕ 17/12/2018 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
13η αγωνιστική  (4η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 14/01/2019 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 14/01/2019 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 14/01/2019 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΔΕ 14/01/2019 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 14/01/2019 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
14η αγωνιστική  (5η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 21/01/2019 20:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 21/01/2019 21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 21/01/2019 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΔΕ 21/01/2019 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 21/01/2019 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
15η αγωνιστική  (6η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 28/01/2019 19:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 28/01/2019 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΕ 28/01/2019 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 28/01/2019 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 28/01/2019 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
16η αγωνιστική  (7η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 04/02/2019 20:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΔΕ 04/02/2019 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΔΕ 04/02/2019 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 04/02/2019 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 04/02/2019 22:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
17η αγωνιστική  (8η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 11/02/2019 19:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΕ 11/02/2019 20:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΔΕ 11/02/2019 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΔΕ 11/02/2019 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕ 11/02/2019 22:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
18η αγωνιστική  (9η Β’ γύρου , τελευταία)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΔΕ 18/02/2019 21:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΕ 18/02/2019 21:30 Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ (ΕΡΓΑΝΗΣ) ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΔΕ 18/02/2019 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΔΕ 18/02/2019 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΔΕ 18/02/2019 22:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ