Πρόγραμμα

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΩΝ ΕΣΚΑ  2018-19

1ος όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 03/10/2018 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 75-52
ΤΕ 03/10/2018 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-20
ΤΕ 03/10/2018 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 65-51
ΤΕ 03/10/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 76-46
ΡΕΠΟ: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
2η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 10/10/2018 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 53-49
ΤΕ 10/10/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 58-71
ΤΕ 10/10/2018 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 57-78
ΤΕ 10/10/2018 22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 71-75
ΡΕΠΟ: ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
3η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 17/10/2018 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 88-38
ΤΕ 17/10/2018 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 32-67
ΤΕ 17/10/2018 21:45 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 58-63
ΤΕ 17/10/2018 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 68-44
ΡΕΠΟ: ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 24/10/2018 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΕ 24/10/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΕ 24/10/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΕ 24/10/2018 22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
5η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 31/10/2018 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΤΕ 31/10/2018 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΕ 31/10/2018 21:45 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΤΕ 31/10/2018 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
6η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 07/11/2018 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΕ 07/11/2018 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΕ 07/11/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΕ 07/11/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΤΥΦΩΝ ΑΣ
7η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 14/11/2018 00:00 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΕ 14/11/2018 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΤΕ 14/11/2018 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΤΕ 14/11/2018 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
8η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 21/11/2018 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΕ 21/11/2018 21:45 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΕ 21/11/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΕ 21/11/2018 22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
9η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 28/11/2018 00:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΕ 28/11/2018 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΤΕ 28/11/2018 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΤΕ 28/11/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
10η αγωνιστική  (1η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 05/12/2018 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΕ 05/12/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΤΕ 05/12/2018 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΕ 05/12/2018 22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΡΕΠΟ: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
11η αγωνιστική  (2η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 12/12/2018 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΤΕ 12/12/2018 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΤΕ 12/12/2018 21:45 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΕ 12/12/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
12η αγωνιστική  (3η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 19/12/2018 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΕ 19/12/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΕ 19/12/2018 22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΕ 19/12/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
13η αγωνιστική  (4η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 09/01/2019 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΤΕ 09/01/2019 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΤΕ 09/01/2019 21:45 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΤΕ 09/01/2019 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
14η αγωνιστική  (5η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 16/01/2019 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΕ 16/01/2019 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΕ 16/01/2019 22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΕ 16/01/2019 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
15η αγωνιστική  (6η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 23/01/2019 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΕ 23/01/2019 21:45 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΤΕ 23/01/2019 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΤΕ 23/01/2019 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΡΕΠΟ: ΤΥΦΩΝ ΑΣ
16η αγωνιστική  (7η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 30/01/2019 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΕ 30/01/2019 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΕ 30/01/2019 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΕ 30/01/2019 22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
17η αγωνιστική  (8η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 06/02/2019 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΕ 06/02/2019 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ
ΤΕ 06/02/2019 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΤΕ 06/02/2019 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
18η αγωνιστική  (9η Β’ γύρου , τελευταία)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 13/02/2019 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΕ 13/02/2019 21:45 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΕ 13/02/2019 22:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΕ 13/02/2019 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ