Πρόγραμμα

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΩΝ ΕΣΚΑ Α’ φάση (1ος όμιλος) 2017-18

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 04/10/2017 21:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 79-71
ΤΕ 04/10/2017 21:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 77-69
ΤΕ 04/10/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 53-60
ΤΕ 04/10/2017 22:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 71-76
ΤΕ 04/10/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 20-0
2η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 11/10/2017 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 74-84
ΤΕ 11/10/2017 21:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-20
ΤΕ 11/10/2017 21:45 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 72-76
ΤΕ 11/10/2017 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 63-87
ΤΕ 11/10/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 77-45
3η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 18/10/2017 21:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 64-62 (κ.αγ.57-57)
ΤΕ 18/10/2017 21:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 72-53
ΤΕ 18/10/2017 22:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 20-0
ΤΕ 18/10/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 80-86
ΤΕ 18/10/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 64-57
4η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-20
ΤΕ 25/10/2017 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 73-66
ΤΕ 25/10/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 76-64
ΤΕ 25/10/2017 21:45 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 84-73
ΤΕ 25/10/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 75-67
5η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 01/11/2017 21:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 67-72
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 20-0
ΤΕ 01/11/2017 21:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 79-75
ΤΕ 01/11/2017 22:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 79-63
ΤΕ 01/11/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 70-73
6η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 08/11/2017 21:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 57-58
ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-20
ΤΕ 08/11/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 47-75
ΤΕ 08/11/2017 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 57-50
ΤΕ 08/11/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 103-69
7η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 15/11/2017 21:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60-81
ΤΕ 15/11/2017 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 71-75
ΤΕ 15/11/2017 21:45 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 78-65
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 20-0
ΤΕ 15/11/2017 22:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 65-77
8η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 22/11/2017 21:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 63-53
ΤΕ 22/11/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 92-53
2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 20-0
ΤΕ 22/11/2017 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 78-68
ΤΕ 22/11/2017 22:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 73-85
9η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-20
ΤΕ 29/11/2017 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 65-71
ΤΕ 29/11/2017 21:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 55-52
ΤΕ 29/11/2017 21:45 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60-67
ΤΕ 29/11/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 74-66
Β’ ΓΥΡΟΣ
10η αγωνιστική (1η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΠΑ 12/01/2018 22:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-20
ΤΕ 06/12/2017 21:45 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 68-80
ΤΕ 06/12/2017 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 77-59
ΤΕ 06/12/2017 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 59-48
11η αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΠΕ 22/12/2017 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 20-0
ΤΕ 13/12/2017 21:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 60-48
ΤΕ 13/12/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 62-71
ΤΕ 13/12/2017 22:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-68
12η αγωνιστική (3η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 03/01/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΕ 03/01/2018 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 0-20
ΤΕ 20/12/2017 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΤΕ 20/12/2017 21:45 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
13η αγωνιστική (4η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 10/01/2018 21:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 20-0
ΤΕ 10/01/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕ 10/01/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΕ 10/01/2018 22:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
14η αγωνιστική (5η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 17/01/2018 00:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-20
ΤΕ 17/01/2018 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΕ 17/01/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΤΕ 17/01/2018 21:45 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
15η αγωνιστική (6η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 24/01/2018 21:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΤΕ 24/01/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 20-0
ΤΕ 24/01/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΕ 24/01/2018 22:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
16η αγωνιστική (7η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 31/01/2018 21:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-20
ΤΕ 31/01/2018 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕ 31/01/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΤΕ 31/01/2018 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
17η αγωνιστική (8η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-20
ΤΕ 07/02/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΕ 07/02/2018 21:30 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΕ 07/02/2018 21:45 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΤΕ 07/02/2018 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
18η αγωνιστική (9η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΕ 14/02/2018 21:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΤΕ 14/02/2018 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 20-0
ΤΕ 14/02/2018 22:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕ 14/02/2018 22:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

.