Πρόγραμμα

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ «2004» , Α’ ΦΑΣΗ 8ος όμιλος , 2017-18

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΚΥ 08/10/2017 09:00 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 30-38
ΚΥ 08/10/2017 10:30 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 8-82
ΚΥ 08/10/2017 11:00 39ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 41-33
ΚΥ 08/10/2017 16:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 75-24
2η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 14/10/2017 11:00 ΚΥΝΙΣΚΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 55-54
ΣΑ 14/10/2017 19:00 Κ.Ν.ΠΛΑΤΗΣ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ 30-48
ΚΥ 15/10/2017 10:30 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 16-84
ΚΥ 15/10/2017 19:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 58-18
3η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 21/10/2017 09:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 52-47
ΚΥ 22/10/2017 11:00 39ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ 28-36
ΚΥ 22/10/2017 13:45 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 38-60
ΚΥ 22/10/2017 16:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 20-0
4η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 04/11/2017 11:00 ΚΥΝΙΣΚΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. επαν.
ΚΥ 05/11/2017 10:30 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 15-67
ΚΥ 05/11/2017 16:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 55-50
ΚΥ 05/11/2017 19:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 41-33
ΤΡ 14/11/2017 20:00 ΚΥΝΙΣΚΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ
5η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 11/11/2017 09:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΣΑ 11/11/2017 16:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΥ 12/11/2017 11:00 39ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΚΥ 12/11/2017 14:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
6η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 18/11/2017 11:00 ΚΥΝΙΣΚΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΚΥ 19/11/2017 10:30 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΚΥ 19/11/2017 14:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΚΥ 19/11/2017 16:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ
7η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 25/11/2017 09:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΣΑ 25/11/2017 16:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΥ 26/11/2017 00:00 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΚΥ 26/11/2017 11:00 39ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
8η αγωνιστική (1η αγωνιστική Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 02/12/2017 09:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ
ΣΑ 02/12/2017 11:00 ΚΥΝΙΣΚΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΣΑ 02/12/2017 16:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΚΥ 03/12/2017 19:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
9η αγωνιστική (2η αγωνιστική Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 09/12/2017 09:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΚΥ 10/12/2017 09:00 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΚΥ 10/12/2017 11:00 39ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΚΥ 10/12/2017 16:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
10η αγωνιστική (3η αγωνιστική Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 16/12/2017 11:00 ΚΥΝΙΣΚΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 16/12/2017 16:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΚΥ 17/12/2017 10:30 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΥ 17/12/2017 19:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ
11η αγωνιστική (4η αγωνιστική Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 13/01/2018 09:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΣΑ 13/01/2018 16:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΚΥ 14/01/2018 11:00 39ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΥ 14/01/2018 14:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
12η αγωνιστική (5η αγωνιστική Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 20/01/2018 11:00 ΚΥΝΙΣΚΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΚΥ 21/01/2018 10:30 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ
ΚΥ 21/01/2018 16:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΚΥ 21/01/2018 19:30 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
13η αγωνιστική (6η αγωνιστική Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 27/01/2018 09:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΣΑ 27/01/2018 16:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΚΥ 28/01/2018 00:00 Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΥ 28/01/2018 11:00 39ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
14η αγωνιστική (7η αγωνιστική Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 03/02/2018 11:00 ΚΥΝΙΣΚΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΚΥ 04/02/2018 10:30 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΚΥ 04/02/2018 14:15 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ΔΑΦΝΗΣ
ΚΥ 04/02/2018 16:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006