Πρόγραμμα

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ 2018-19

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0-20
11ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 20-0
ΣΑ 22/09/2018 13:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ.Β’ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 49-26
ΚΥ 23/09/2018 10:30 ΝΑΟΥΣΗΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ 18-94
ΔΕ 24/09/2018 20:30 ΚΑΒΑΦΗ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΡΟΥΦ 80 31-75
2η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ 20-0
Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-20
ΣΑ 29/09/2018 09:30 CITY ARENA (ΡΕΝΤΗΣ) ΡΟΥΦ 80 ΑΘΛΗΤΗΣ 86-71
ΚΥ 30/09/2018 10:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 93-40
ΣΑ 27/10/2018 11:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 43-38
3η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ 0-20
ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ.Β’ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 20-0
ΣΑ 17/11/2018 09:30 CITY ARENA (ΡΕΝΤΗΣ) ΡΟΥΦ 80 ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 63-49
ΚΥ 07/10/2018 10:30 ΝΑΟΥΣΗΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΗΣ 36-57
ΔΕ 08/10/2018 20:30 ΚΑΒΑΦΗ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 54-22
4η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’
ΣΑ 13/10/2018 10:30 11ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 63-44
ΣΑ 13/10/2018 16:45 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 36-44
ΚΥ 14/10/2018 10:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 88-24
ΚΥ 14/10/2018 10:30 ΝΑΟΥΣΗΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ 80 42-46
5η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΚΑΒΑΦΗ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 20-0
ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ ΑΘΛΗΤΗΣ 0-20
ΣΑ 20/10/2018 09:30 CITY ARENA (ΡΕΝΤΗΣ) ΡΟΥΦ 80 ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 96-33
ΣΑ 20/10/2018 13:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ.Β’ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 44-32
ΚΥ 21/10/2018 11:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ 23-51
6η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0-20
ΝΑΟΥΣΗΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ 20-0
ΣΑ 03/11/2018 10:30 11ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 88-42
ΣΑ 03/11/2018 09:30 CITY ARENA (ΡΕΝΤΗ) ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ 80 52-75
ΚΥ 18/11/2018 10:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 78-24
7η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 20-0
ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 0-20
ΣΑ 10/11/2018 09:30 CITY ARENA (ΡΕΝΤΗΣ) ΡΟΥΦ 80 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ 44-70
ΚΥ 11/11/2018 11:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΘΛΗΤΗΣ 48-52
ΔΕ 12/11/2018 20:30 ΚΑΒΑΦΗ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-1
8η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ ΡΟΥΦ 80
Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’
ΣΑ 24/11/2018 10:30 11ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 95-35
ΣΑ 24/11/2018 13:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ.Β’ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 44-31
ΚΥ 25/11/2018 10:30 ΝΑΟΥΣΗΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
9η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
CITY ARENA (ΡΕΝΤΗΣ) ΡΟΥΦ 80 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ 20-0
ΚΑΒΑΦΗ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ 20-0
ΣΑ 01/12/2018 16:45 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥ 02/12/2018 10:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ ΑΘΛΗΤΗΣ 73-48
ΚΥ 02/12/2018 11:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
Β’ ΓΥΡΟΣ
10η αγωνιστική  (1η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’
Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΑΘΛΗΤΗΣ
ΣΑ 08/12/2018 09:30 CITY ARENA (ΡΕΝΤΗΣ) ΡΟΥΦ 80 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΣΑ 08/12/2018 16:45 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΥ 09/12/2018 10:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
11η αγωνιστική  (2η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΝΑΟΥΣΗΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ
ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΣΑ 15/12/2018 10:30 11ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΘΛΗΤΗΣ ΡΟΥΦ 80
ΣΑ 15/12/2018 13:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ.Β’ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’
ΔΕ 17/12/2018 20:30 ΚΑΒΑΦΗ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
12η αγωνιστική  (3η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’
Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑ 22/12/2018 10:30 11ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑ 22/12/2018 16:45 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΚΥ 23/12/2018 11:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΡΟΥΦ 80
13η αγωνιστική  (4η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ
ΣΑ 12/01/2019 09:30 CITY ARENA (ΡΕΝΤΗΣ) ΡΟΥΦ 80 ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑ 12/01/2019 13:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ.Β’ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΛΗΤΗΣ
ΚΥ 13/01/2019 11:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΔΕ 14/01/2019 20:30 ΚΑΒΑΦΗ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’
14η αγωνιστική  (5η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
11ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’
Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΣΑ 19/01/2019 16:45 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΡΟΥΦ 80
ΚΥ 20/01/2019 10:30 ΝΑΟΥΣΗΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΥ 20/01/2019 10:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
15η αγωνιστική  (6η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ
ΣΑ 26/01/2019 09:30 CITY ARENA (ΡΕΝΤΗΣ) ΡΟΥΦ 80 ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑ 26/01/2019 16:45 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’
ΔΕ 28/01/2019 20:30 ΚΑΒΑΦΗ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΘΛΗΤΗΣ
16η αγωνιστική  (7η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ.Β’ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’
Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΣΑ 02/02/2019 10:30 11ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΚΥ 03/02/2019 10:30 ΝΑΟΥΣΗΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΚΥ 03/02/2019 10:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ ΡΟΥΦ 80
17η αγωνιστική  (8η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ
CITY ARENA (ΡΕΝΤΗΣ) ΡΟΥΦ 80 ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’
ΣΑ 09/02/2019 16:45 Κ.Ν.ΚΑΔΜΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΛΗΤΗΣ
ΚΥ 10/02/2019 11:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΕ 11/02/2019 20:30 ΚΑΒΑΦΗ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
18η αγωνιστική  (9η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ Β’ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ ΡΟΥΦ 80
ΣΑ 16/02/2019 10:30 11ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Β’
ΣΑ 16/02/2019 13:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ.Β’ ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΚΥ 17/02/2019 10:30 ΝΑΟΥΣΗΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΣ ΟΡΑΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ