Πρόγραμμα

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ (2ος όμιλος)   2017-18

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 19/09/2017 20:00 43ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 92-12
ΤΡ 19/09/2017 20:00 8ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 41-54
ΤΡ 19/09/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 57-37
ΤΡ 19/09/2017 20:15 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 42-63
ΤΡ 19/09/2017 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 98-13
2η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 11/11/2017 17:00 15ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 30-34
ΤΡ 26/09/2017 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 71-37
ΤΡ 26/09/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 12-103
ΤΡ 26/09/2017 20:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 55-48
ΤΡ 26/09/2017 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 46-48
3η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 03/10/2017 20:00 43ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 34-79
ΤΡ 03/10/2017 20:00 15ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 22-58
ΤΡ 03/10/2017 20:15 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 50-57
ΤΡ 03/10/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 100-16
ΤΡ 03/10/2017 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 44-45
4η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 10/10/2017 20:00 43ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 48-58
ΤΡ 10/10/2017 20:00 8ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 52-37
ΤΡ 10/10/2017 20:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 50-34
ΤΡ 10/10/2017 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 61-66
ΤΡ 10/10/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 11-115
5η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 17/10/2017 20:00 15ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24-71
ΤΡ 17/10/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 53-40
ΤΡ 17/10/2017 20:15 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 53-43
ΤΡ 17/10/2017 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 97-38
ΤΡ 17/10/2017 20:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 71-65
6η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 24/10/2017 20:00 8ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 29-55
ΤΡ 24/10/2017 20:00 43ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 43-55
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ
ΤΡ 24/10/2017 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 52-42
ΤΡ 24/10/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 36-94
7η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 31/10/2017 20:00 15ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 74-28
ΤΡ 31/10/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 59-32
ΤΡ 31/10/2017 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 60-44
ΤΡ 31/10/2017 20:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 69-60
ΤΡ 31/10/2017 20:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 91-35
8η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 07/11/2017 20:00 8ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 36-61
ΤΡ 07/11/2017 20:00 43ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 32-37
ΤΡ 07/11/2017 20:15 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 40-97
ΤΡ 07/11/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 80-33
ΤΡ 07/11/2017 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 106-17
9η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΣΑ 02/12/2017 17:00 15ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 24-46
ΤΡ 14/11/2017 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 54-34
ΤΡ 14/11/2017 20:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 74-28
ΤΡ 14/11/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 20-71
ΤΡ 14/11/2017 20:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 59-53 (κ.αγ. 50-50)
Β’ ΓΥΡΟΣ
10η αγωνιστική (1η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 21/11/2017 20:00 15ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 24-55
ΤΡ 21/11/2017 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 48-52
ΤΡ 21/11/2017 20:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 64-26
ΤΡ 21/11/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 39-103
ΤΡ 21/11/2017 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 72-43
11η αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 28/11/2017 20:00 8ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 54-36
ΤΡ 28/11/2017 20:00 43ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 37-51
ΤΡ 28/11/2017 20:15 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 78-25
ΤΡ 28/11/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 51-70
ΤΡ 28/11/2017 20:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 69-50
12η αγωνιστική (3η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 05/12/2017 20:00 8ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 46-49
ΤΡ 05/12/2017 20:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 64-48
ΤΡ 05/12/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 18-85
ΤΡ 05/12/2017 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 74-30
ΤΡ 05/12/2017 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 62-34
13η αγωνιστική (4η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 12/12/2017 20:00 15ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΤΡ 12/12/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΡ 12/12/2017 20:15 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ
ΤΡ 12/12/2017 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡ 12/12/2017 20:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
14η αγωνιστική (5η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 19/12/2017 20:00 8ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΤΡ 19/12/2017 20:00 43ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΤΡ 19/12/2017 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΡ 19/12/2017 20:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ
ΤΡ 19/12/2017 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
15η αγωνιστική (6η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 09/01/2018 20:00 15ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΤΡ 09/01/2018 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΤΡ 09/01/2018 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΡ 09/01/2018 20:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΤΡ 09/01/2018 20:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ
16η αγωνιστική (7η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 16/01/2018 20:00 43ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΡ 16/01/2018 20:00 8ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΤΡ 16/01/2018 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ
ΤΡ 16/01/2018 20:15 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΤΡ 16/01/2018 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
17η αγωνιστική (8η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 23/01/2018 20:00 15ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.
ΤΡ 23/01/2018 20:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ
ΤΡ 23/01/2018 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΤΡ 23/01/2018 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΡ 23/01/2018 20:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
18η αγωνιστική (9η Β’ γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 30/01/2018 20:00 43ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡ 30/01/2018 20:00 8ο Κ.ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΤΡ 30/01/2018 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΤΡ 30/01/2018 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ
ΤΡ 30/01/2018 20:15 ΜΕΤΣ Α’ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ