Πρόγραμμα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ , αγων.περίοδος 2016-17

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 13/09/2016 20:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 48-71
ΤΡ 13/09/2016 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 73-67
ΤΡ 13/09/2016 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 37-75
ΤΡ 13/09/2016 20:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 35-59
ΤΡ 13/09/2016 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 54-45
ΤΡ 13/09/2016 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 29-75
2η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 20/09/2016 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH 56-28
ΤΡ 20/09/2016 20:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 33-41
ΤΡ 20/09/2016 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 59-53
ΤΡ 20/09/2016 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 62-45
ΤΡ 20/09/2016 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 76-42
ΤΡ 20/09/2016 20:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 86-41
3η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 27/09/2016 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 65-67
ΤΡ 27/09/2016 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 69-58
ΤΡ 27/09/2016 20:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 56-84
ΤΡ 27/09/2016 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 27-67
ΤΡ 27/09/2016 20:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 44-49
ΤΡ 27/09/2016 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH 46-54
4η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 04/10/2016 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 64-76
ΤΡ 04/10/2016 20:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 44-62
ΤΡ 04/10/2016 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 54-61
ΤΡ 04/10/2016 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 26-71
ΤΡ 04/10/2016 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 44-51
ΤΡ 04/10/2016 20:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 101-47
5η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 11/10/2016 20:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH 73-45
ΤΡ 11/10/2016 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 65-53
ΤΡ 11/10/2016 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 60-49
ΤΡ 11/10/2016 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 64-62
ΤΡ 11/10/2016 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 78-43
ΤΡ 11/10/2016 20:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 52-68
6η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 18/10/2016 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 46-66
ΤΡ 18/10/2016 20:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 40-63
ΤΡ 18/10/2016 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 48-75
ΤΡ 18/10/2016 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 59-45
ΤΡ 18/10/2016 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 49-76
ΤΡ 18/10/2016 20:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 74-69
7η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 25/10/2016 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 44-63
ΤΡ 25/10/2016 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 55-42
ΤΡ 25/10/2016 20:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 78-64
ΤΡ 25/10/2016 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 71-69
ΤΡ 25/10/2016 20:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH 80-53
ΤΡ 25/10/2016 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 85-45
8η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 08/11/2016 20:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 36-73
ΤΡ 08/11/2016 20:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 45-53
ΤΡ 08/11/2016 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 53-42
ΤΡ 08/11/2016 20:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 90-40
ΤΡ 08/11/2016 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 31-71
ΤΡ 08/11/2016 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 48-59
9η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 15/11/2016 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 47-54
ΤΡ 15/11/2016 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH 65-48
ΤΡ 15/11/2016 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 75-57
ΤΡ 15/11/2016 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 47-57
ΤΡ 15/11/2016 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 87-46
ΤΡ 15/11/2016 20:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57-59
10η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 22/11/2016 20:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 50-58
ΤΡ 22/11/2016 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 34-68
ΤΡ 22/11/2016 20:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 39-86
ΤΡ 22/11/2016 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 27-66
ΤΡ 22/11/2016 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 42-72
ΤΡ 22/11/2016 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 46-73
11η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 29/11/2016 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 77-44
ΤΡ 29/11/2016 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60-44
ΤΡ 29/11/2016 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 75-55
ΤΡ 29/11/2016 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 81-35
ΤΡ 29/11/2016 20:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH 94-36
ΤΡ 29/11/2016 20:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 67-34
Β’ ΓΥΡΟΣ
12η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 06/12/2016 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 56-48
ΤΡ 06/12/2016 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 88-54
ΤΡ 06/12/2016 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65-62
ΤΡ 06/12/2016 20:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH 50-34
ΤΡ 06/12/2016 20:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 117-31
ΠΕ 22/12/2016 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 86-24
13η αγωνιστική (2η Β’Γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 13/12/2016 20:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 63-55
ΤΡ 13/12/2016 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 30-81
ΤΡ 13/12/2016 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 38-65
ΤΡ 13/12/2016 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 57-60
ΤΡ 13/12/2016 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 34-61
ΠΑ 16/12/2016 21:00 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 59-67
14η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 10/01/2017 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 42-68
ΤΡ 10/01/2017 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 68-46
ΤΡ 10/01/2017 20:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50-58
ΤΡ 10/01/2017 20:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 91-60
ΤΡ 10/01/2017 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 51-41
ΤΡ 10/01/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 51-46
15η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 17/01/2017 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 65-45
ΤΡ 17/01/2017 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH 47-51
ΤΡ 17/01/2017 20:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 64-37
ΣΑ 04/02/2017  11:00 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 17-70
ΤΡ 17/01/2017 20:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 78-52
ΤΡ 17/01/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 71-55
16η αγωνιστική (5η Β’Γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 24/01/2017 20:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 66-56
ΤΡ 24/01/2017 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 48-46
ΤΡ 24/01/2017 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 55-72
ΤΡ 24/01/2017 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 54-73
ΤΡ 24/01/2017 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 60-88
ΤΡ 24/01/2017 20:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 59-43
17η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 31/01/2017 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 61-47
ΤΡ 31/01/2017 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 56-47
ΤΡ 31/01/2017 20:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 72-54
ΤΡ 31/01/2017 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH 47-52
ΤΡ 31/01/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 51-63
ΤΡ 31/01/2017 20:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 81-59
18η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 07/02/2017 20:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 38-89
ΤΡ 07/02/2017 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 45-68
ΤΡ 07/02/2017 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 52-71
ΤΡ 07/02/2017 20:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 72-64
ΤΡ 07/02/2017 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 61-46
ΤΡ 07/02/2017 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 36-62
19η αγωνιστική (8η Β’Γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 14/02/2017 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 62-51
ΤΡ 14/02/2017 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 71-41
ΤΡ 14/02/2017 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 38-86
ΤΡ 14/02/2017 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 37-49
ΤΡ 14/02/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH 60-25
ΤΡ 14/02/2017 20:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-45
20η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 21/02/2017 20:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 49-56
ΤΡ 21/02/2017 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 45-61
ΤΡ 21/02/2017 20:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 93-66
ΤΡ 21/02/2017 20:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 76-55
ΤΡ 21/02/2017 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 29-86
ΤΡ 21/02/2017 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 45-61
21η αγωνιστική (10η Β’Γύρου)
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 28/02/2017 20:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH 59-34
ΤΡ 28/02/2017 20:00 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 81-45
ΤΡ 28/02/2017 20:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 78-51
ΤΡ 28/02/2017 20:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ 67-60
ΤΡ 28/02/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 74-37
ΤΡ 28/02/2017 20:30 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 81-34
22η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Ομάδα 1 Ομάδα 2 Σκορ
ΤΡ 14/03/2017 20:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. 48-79
ΤΡ 14/03/2017 20:00 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 80-76
ΤΡ 14/03/2017 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 55-67
ΤΡ 14/03/2017 20:15 ΙΛΙΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 67-74
ΤΡ 14/03/2017 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 43-66
ΤΡ 14/03/2017 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚEYH ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 37-80