Βαθμολογία

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ (1ος όμιλος)  2018-19

8η αγωνιστική
Ομάδα Βαθμολ. Αγώνες Νίκες Ήττες Επίθεση Άμυνα Διαφορά
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 15 8 7 1 553 362 191
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14 8 6 2 461 351 110
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 14 8 6 2 429 365 64
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 14 8 6 2 525 349 176
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 13 8 5 3 455 392 63
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 12 8 4 4 473 410 63
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12 8 4 4 376 394 -18
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 12 8 4 4 440 433 7
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 11 8 3 5 377 377 0
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 10 8 2 6 359 516 -157
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 9 8 1 7 286 486 -200
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 8 8 0 8 284 583 -299

 

Η επόμενη αγωνιστική

Α’ ΓΥΡΟΣ
9η αγωνιστική
Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
ΤΡ 20/11/2018 19:00 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΤΡ 20/11/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΤΡ 20/11/2018 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΤΡ 20/11/2018 20:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΡ 20/11/2018 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΤΡ 20/11/2018 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

Οι αγώνες της ομάδας μας

Α’ ΓΥΡΟΣ
Αγων. Ημέρα Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΤΡ 25/09/2018 20:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 43-45
ΤΡ 02/10/2018 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 49-57
ΤΡ 09/10/2018 21:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 49-72
ΤΡ 16/10/2018 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 61-67 (κ.αγ. 59-59)
ΤΡ 23/10/2018 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 18-80
ΤΡ 30/10/2018 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 62-49
ΤΡ 06/11/2018 20:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 36-57
ΤΡ 13/11/2018 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 99-30
ΤΡ 20/11/2018 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
10η ΤΡ 27/11/2018 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
11η ΤΡ 04/12/2018 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
12η ΤΡ 11/12/2018 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
13η ΤΡ 18/12/2018 20:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
14η ΤΡ 08/01/2019 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
15η ΤΡ 15/01/2019 20:00 ΙΛΙΟΥ Β’ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
16η ΤΡ 22/01/2019 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
17η ΤΡ 29/01/2019 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
18η ΤΡ 05/02/2019 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
19η ΤΡ 12/02/2019 19:00 ΠΕΥΚΗΣ Β’ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
20η ΤΡ 19/02/2019 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ
21η ΤΡ 26/02/2019 19:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
22η ΤΡ 05/03/2019 20:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

 

Μετά την Α’ φάση (κανονική περίοδος) η πρωταθλήτρια ομάδα κάθε ομίλου (2 όμιλοι) της κατηγορίας ανεβαίνει απευθείας στην Α’ Κατηγορία.

Επίσης, ανεβαίνει και μία ακόμη ομάδα η οποία θα προκύψει από διπλό αγώνα ΝΟΚ ΑΟΥΤ στις έδρες τους ύστερα από κλήρωση, μεταξύ των δευτεραθλητριών ομάδων των ομίλων.

Οι δύο (2) τελευταίες ομάδες της κατάταξης, κατά την κανονική περίοδο, θα υποβιβαστούν στη Γ’ κατηγορία Παίδων της ΕΣΚΑ.