Πρόγραμμα

Τουρνουά 2003-04  1ος όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
18/02/2017  18:30 κλειστό «Ανδρέας Βαρίκας», Αγ.Ανδρέα 3, 17122, Ν.Σμύρνη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 50-20
18/02/2017 17:00 ΟΑΚΑ Βοηθητικό ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-20
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
04/03/2017  18:15 Μεγ.Αλεξάνδρου 125, 15125, Μαρούσι ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 58-28
05/03/2017 17:00 ΟΑΚΑ Λ.Κηφισίας 37, 15123, Μαρούσι ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-20
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
12/03/2017 14:00 κλειστό «Ανδρέας Βαρίκας», Αγ.Ανδρέα 3, 17122, Ν.Σμύρνη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ 20-0
11/03/2017 18:15 Μεγ.Αλεξάνδρου 125, 15125, Μαρούσι ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
19/03/2017 κλειστό Υμηττού «Πυρκάλ», Ελευθερωτών & Ηλιουπόλεως, 17237, Υμηττός ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ  27-45
18-19/03/2017 ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ 20-0
5η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
01/04/2017  15:30  κλειστό «Ανδρέας Βαρίκας», Αγ.Ανδρέα 3, 17122, Ν.Σμύρνη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-20
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 0-20
08-09/04/2017 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Η-Ν

 

Τουρνουά 2003-04  2ος όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
19/02/2017 15:00 Αχαρνών Β’ «Κόκκινου Μύλου» (Αρκαδίου Κρήτης 1 & Κων/νου και Ελένης 49, 13671, Αχαρναί) ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 29-59
19/02/2017 13:30 ανοιχτό (Συρακουσών & Χριστιανουπόλεως, 11146, πλατ.Φειδά, Λαμπρινή) ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΣΚ ΒΑΡΝΑΒΑ 51-18
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
04/03/2017 12:45  Σιπύλου 16, 12351, Αγ. Βαρβάρα ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 42-53
05/03/2017 13:30 (Συρακουσών & Χριστιανουπόλεως, 11146, πλατ.Φειδά, Λαμπρινή) ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 43-18
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
12/03/2017 19:00 κλειστό Περιστερίου «Ανδρ.Παπανδρέου», Κέννεντυ Τζων και Γιαννιτσών 5, 12131, Περιστέρι ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣΚ ΒΑΡΝΑΒΑ 51-21
12/03/2017 15:15 κλειστό Γυμναστήριο, Σιπύλου 16, 12351, Αγ. Βαρβάρα ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 54-56
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
19/03/2017 14:15 ανοιχτό (Συρακουσών & Χριστιανουπόλεως, 11146, πλατ.Φειδά, Λαμπρινή) ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 25-50
19/03/2017 15:00 Αχαρνών Β’ «Κόκκινου Μύλου» (Αρκαδίου Κρήτης 1 & Κων/νου και Ελένης 49, 13671, Αχαρναί) ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΣΚ ΒΑΡΝΑΒΑ 45 -22
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
26/03/2017 19:00 Κλειστό Περιστερίου «Ανδρ.Παπανδρέου», Κέννεντυ Τζων και Γιαννιτσών 5, 12131, Περιστέρι ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 61-18
26/03/2017 16:30 κλειστό Μαραθώνα «Καβαρνού», 25ης Μαρτίου, Μαραθώνας ΑΣΚ ΒΑΡΝΑΒΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ  30-90
Β’ ΓΥΡΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
01/04/2017 16:15 Ραιδεστού 4, 12351, Αγ.Βαρβάρα ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
02/04/2017 16:30 κλειστό Μαραθώνα «Καβαρνού», 25ης Μαρτίου, Μαραθώνας ΑΣΚ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ
7η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08-09/04/2017 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
08-09/04/2017 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
22-23/04/2017  κλειστό Μαραθώνα «Καβαρνού», 25ης Μαρτίου, Μαραθώνας ΑΣΚ ΒΑΡΝΑΒΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  20-78
22-23/04/2017 ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ  39-47
9η Αγωνιστική (4η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
29-30/04/2017 19:15 Κλειστό Περιστερίου «Ανδρ.Παπανδρέου», Κέννεντυ Τζων και Γιαννιτσών 5, 12131, Περιστέρι ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ
29-30/04/2017 κλειστό Μαραθώνα «Καβαρνού», 25ης Μαρτίου, Μαραθώνας ΑΣΚ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
06-07/05/2017 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
06-07/05/2017 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΣΚ ΒΑΡΝΑΒΑ

 

Τουρνουά 2005-06  Α’ όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
19/02/2017 13:30 ΑχαρνώνΒ’ «Κόκκινου Μύλου»(ΑρκαδίουΚρήτης 1 & Κων/νου-Ελένης 49, 13671, Αχαρναί) ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19-46
19/02/2017 10:45 Περόνια (Αχιλλέους & Κρέμου, 17675, Καλλιθέα) ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α’ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 21-42
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
04-05/03/2017 13:00 43o Κέντρο Νεότητας, Τρώων 2, Ανω Πετράλωνα ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 55-23
05/03/2017 10:45 Περόνια (Αχιλλέους & Κρέμου, 17675, Καλλιθέα) ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α’ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  N-H
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
12/03/2017  13:30 ΑχαρνώνΒ’ «Κόκκινου Μύλου»(ΑρκαδίουΚρήτης 1 & Κων/νου-Ελένης 49, 13671, Αχαρναί) ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α’ 30-35
12/03/2017 13:00 43o Κέντρο Νεότητας, Τρώων 2, Ανω Πετράλωνα ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
19/03/2017  18:30 κλειστό Αγ.Δημητρίου (Θεομήτωρος 80, 17455, Αγ.Δημήτριος) ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
18/03/2017 13:00 43o Κέντρο Νεότητας, Τρώων 2, Ανω Πετράλωνα ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α’ 56-35
5η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
02/04/2017 15: 30  ΑχαρνώνΒ’ «Κόκκινου Μύλου»(ΑρκαδίουΚρήτης 1 & Κων/νου-Ελένης 49, 13671, Αχαρναί) ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
01-02/04/2017 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α’
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08-09/04/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α’ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
08-09/04/2017 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ

 

Τουρνουά 2005-06  Β’ όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
19/02/2017  10:15 κλειστό Παπάγου, Νευροκοπίου 2-4, 15669, Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 20-50
19/02/2017  09:15 Περόνια (Αχιλλέους & Κρέμου, 17675, Καλλιθέα) ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β’ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ 05-35
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
04/03/2017 12:30 ΟΑΚΑ Λ.Κηφισίας 37, 15123, Μαρούσι ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ  Ν-Η
05/03/2017 9:15 Περόνια (Αχιλλέους & Κρέμου, 17675, Καλλιθέα) ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β’ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  02-32
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
12/03/2017 15:15 κλειστό Παπάγου, Νευροκοπίου 2-4, 15669, Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
12/03/2017 10:30 κλειστό Υμηττού «Πυρκάλ», Ελευθερωτών & Ηλιουπόλεως, 17237, Υμηττός ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β’
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
18/03/2017  17:30 κλειστό γήπεδο, Νικολάου Ζερβού 20 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β’ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 20-31
18/03/2017  12:30 ΟΑΚΑ Λ.Κηφισίας 37, 15123, Μαρούσι ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 45-31
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
26/03/2017 15:15 κλειστό Λυκείου Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ 10-52
26/03/2017 13:30 Μεγ.Αλεξάνδρου 125, 15125, Μαρούσι ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ N-H
Β’ ΓΥΡΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
01-02/04/2017  09:45
κλειστό Υμηττού «Πυρκάλ», Ελευθερωτών & Ηλιουπόλεως, 17237, Υμηττός
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ
01/04/2017  12: 30  Βοηθητικό ΟΑΚΑ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β’
7η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08-09/04/2017 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
08-09/04/2017 ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β’
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
22-23/04/2017 ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ
22-23/04/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β’ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
9η Αγωνιστική (4η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
29-30/04/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β’
29-30/04/2017 ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
06-07/05/2017 ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ
06-07/05/2017 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

Τουρνουά 2007  Α’ όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
18/02/2017 09:00 κλειστό «Ανδρέας Βαρίκας», Αγ.Ανδρέα 3, 17122, Ν.Σμύρνη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  V
18/02/2017 11:00 2ο Αργυρούπολης (Αργυρουπόλεως & Ολυμπίας, 16451, Αργυρούπολη) ΑΟΝΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ V
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
05/03/2017 14:15 κλειστό 3ου Γυμνασίου Υμηττού, Ιονίων Νήσων 35, 17237, Υμηττός ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ  V
05/03/2017 3o ΚΝ Αργυρούπολης (Παναγίτσα) ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ V
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
12/03/2017 8:45 κλειστό «Ανδρέας Βαρίκας», Αγ.Ανδρέα 3, 17122, Ν.Σμύρνη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟΝΑ  V
12/03/2017 13:30 κλειστό 3ου Γυμνασίου Υμηττού, Ιονίων Νήσων 35, 17237, Υμηττός ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  V
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
18/03/2017    10:30 ΣΕΦ Βοηθητικό, Νέο Φάληρο, Πειραιάς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ  V
19/03/2017  13:45 κλειστό 3ου Γυμνασίου Υμηττού, Ιονίων Νήσων 35, 17237, Υμηττός ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟΝΑ V
5η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
02/04/2017  10 :00  κλειστό «Ανδρέας Βαρίκας», Αγ.Ανδρέα 3, 17122, Ν.Σμύρνη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
01-02/04/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟΝΑ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08-09/04/2017 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
08-09/04/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

Τουρνουά 2007  Β’ όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ ρεπό
19/02/2017  12:15 κλειστό 1ου Γυμνασίου-Λυκείου Παπάγου (Κύπρου 35 & Ιωνίας, 15669, Παπάγου) ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ V
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
04/03/2017  08:45 κλειστό Μελισσίων ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ V
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ρεπό
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
12/03/2017  12:00 (Συρακουσών & Χριστιανουπόλεως, 11146, πλατ.Φειδά, Λαμπρινή) ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ V
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  ΡΕΠΟ ρεπό
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ ρεπό
19/03/2017      8:45 κλειστό Μελισσίων ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ V
5η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
01-02/04/2017 ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08-09/04/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

Τουρνουά 2008  Α’ όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
18/02/2017 14:30

κλειστό 3ου Γυμνασίου Υμηττού, Ιονίων Νήσων 35, 17237, Υμηττός

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΧΟΛΑΡΓΟΣ V
19/02/2017 10:00 Γλυκών Νερών (Καραϊσκάκη 40, 15244, Γλυκά Νερά) ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ V
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
05/03/2017 9:00 όπισθεν Νευροκοπίου 4, 15669, Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ V
05/03/2017  10:00 Γλυκών Νερών (Καραϊσκάκη 40, 15244, Γλυκά Νερά) ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΧΟΛΑΡΓΟΣ V
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
11/03/2017 13:45 κλειστό 3ου Γυμνασίου Υμηττού, Ιονίων Νήσων 35, 17237, Υμηττός ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ V
12/03/2017 9:00 κλειστό Παπάγου, όπισθεν Νευροκοπίου 4, 15669, Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΟ ΧΟΛΑΡΓΟΣ V
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
18/03/2017 11:30  τέρμα Σύρου, Χολαργός ΑΟ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ V
19/03/2017 9:00 κλειστό Παπάγου, όπισθεν Νευροκοπίου 4, 15669, Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ V
5η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
01-02/04/2017 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ
01-02/04/2017 ΑΟ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08-09/04/2017 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
08-09/04/2017 ΑΟ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ

 

Τουρνουά 2008  Β’ όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
19/02/2017 09:00 κλειστό «Ανδρέας Βαρίκας», Αγ.Ανδρέα 3, 17122, Ν.Σμύρνη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ V
18/02/2017  10:00 3o ΚΝ Αργυρούπολης (Παναγίτσα, Αργυρούπολη) ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ V
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
04/03/2017  12:45 νέο κλειστό Αγ.Δημητρίου, Ελευθερωτών 25, 17343, Αγ.Δημήτριος ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ V
04-05/03/2017 3o ΚΝ Αργυρούπολης (Παναγίτσα, Αργυρούπολη) ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ V
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
11/03/2017  10:00 κλειστό «Ανδρέας Βαρίκας», Αγ.Ανδρέα 3, 17122, Ν.Σμύρνη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟΝΑ V
11/03/2017 12:45 νέο κλειστό Αγ.Δημητρίου, Ελευθερωτών 25, 17343, Αγ.Δημήτριος ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  V
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
19/03/2017  11:30 ΣΕΦ Βοηθητικό, Νέο Φάληρο, Πειραιάς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ V
18/03/2017  12:45 Ελευθερωτών 25, 17343, Αγ.Δημήτριος ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΝΑ  V
5η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
02/04/2017  11:45 κλειστό «Ανδρέας Βαρίκας», Αγ.Ανδρέα 3, 17122, Ν.Σμύρνη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
01-02/04/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟΝΑ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08-09/04/2017 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
08-09/04/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τουρνουά 2003  1ος όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
12/03/2017  19:30 κλειστό Μπόθου, Πελασγών 29, 121 35, Περιστέρι ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-20
12/03/2017 08:45 κλειστό Μίλωνα «Κροίσος Πέρσης», Μεγ.Βασιλείου 6-8, 171 22, Νέα Σμύρνη ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ρεπό
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
19/03/2017  18:45 κλειστό Μπόθου, Πελασγών 29, 121 35, Περιστέρι ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-20
18-19/03/2017 αναβολή ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ αναβολή
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ρεπό
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
26/03/2017 19:30 κλειστό Νέας Ερυθραίας «Στέλιος Καλαϊτζής», Γιάννη Ρίτσου 14 & Ολυμπιονικών, 146 71, Νέα Ερυθραία, Δήμος Κηφισιάς ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 58 – 52
26/03/2017 19:00 νέο κλειστό Αγ.Δημητρίου, Ελευθερωτών 25, 17343, Αγ.Δημήτριος ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 61 – 43
 26/03/2017 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ  28-45
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
02/04/2017 9:30 κλειστό, Σιπύλου 16, 12351, Αγ. Βαρβάρα ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 44-80
01/04/2017 18:15 νέο κλειστό Αγ.Δημητρίου, Ελευθερωτών 25, 17343, Αγ.Δημήτριος ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 35-41
02/04/2017 17:00  Βοηθητικό ΟΑΚΑ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 20-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
09/04/2017 9:30 κλειστό, Σιπύλου 16, 12351, Αγ. Βαρβάρα ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  Ν-Η
08/04/2017 9:00 κλειστό Μίλωνα «Κροίσος Πέρσης», Μεγ.Βασιλείου 6-8, 171 22, Νέα Σμύρνη ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 34-45
08/04/2017 11:15 ανοιχτό, Ελευθερωτών 25, 17343, Αγ.Δημήτριος ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ 37-28
Β ΓΥΡΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
23/4/2017 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΡΟΝΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ N-H
23/04/2017 9:30  ΣΙΠΥΛΟΥ 16 , ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  47-56
 23/04/2017 17:00  ΟΑΚΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 37 ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
7η Αγωνιστική (2η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
29-30/04/2017 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
29-30/04/2017  ΑΝΑΒΟΛΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
06-07/05/2017 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
06-07/05/2017 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
9η Αγωνιστική (4η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
13-14/05/2017 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
13-14/05/2017 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
20-21/05/2017 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
20-21/05/2017 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τουρνουά 2003  2ος όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
αναβολή ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ αναβολή
11/03/2017 09:00 Δημοτικό σχολείο Άνοιξης (Κανάρη 1, 14569, Διόνυσος) ABC ΑΝΟΙΞΗ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 52-43
ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ρεπό
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
18/03/2017 9:30 Δημοτικό σχολείο Άνοιξης (Κανάρη 1, 14569, Διόνυσος) ABC ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ  59-44
19/03/2017 αναβολή ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ αναβολή
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ρεπό
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
26/03/2017 12:45 κλειστό 3ου Γυμνασίου Υμηττού, Ιονίων Νήσων 35, 17237, Υμηττός ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 46-47
26/03/2017 17:00 κλειστό Γέρακα, Λεωφ.Γέρακα και Ηρακλείας, 153 44, Γέρακας, Δήμος Παλλήνης ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 43 -30
ABC ΑΝΟΙΞΗ ρεπό
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
01/04/2017 20:30 κλειστό Γέρακα, Λεωφ.Γέρακα και Ηρακλείας, 153 44, Γέρακας, Δήμος Παλλήνης ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 35-61
01-02/04/2017 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ABC ΑΝΟΙΞΗ αναβολή
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ρεπό
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08/04/2017 14:45 κλειστό 3ου Γυμνασίου Υμηττού, Ιονίων Νήσων 35, 17237, Υμηττός ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
08-09/04/2017 Δημοτικό σχολείο Άνοιξης (Κανάρη 1, 14569, Διόνυσος) ABC ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ρεπό
Β ΓΥΡΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
22/04/2017  14:45  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ, ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ 37 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ N-H
22-23/04/2017 ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ABC ΑΝΟΙΞΗ ANABOΛΗ
ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ρεπό
7η Αγωνιστική (2η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
30/04/2017 15:00  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ABC ΑΝΟΙΞΗ H-N
29-30/04/2017 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ρεπό
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
06-07/05/2017 ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
06-07/05/2017 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ABC ΑΝΟΙΞΗ ρεπό
9η Αγωνιστική (4η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
13-14/05/2017 ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
13-14/05/2017 ABC ΑΝΟΙΞΗ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ρεπό
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
20-21/05/2017 ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
20-21/05/2017 ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ABC ΑΝΟΙΞΗ  65-68
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ρεπό

 

Τουρνουά 2003  3ος όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
11/03/2017 11:30 κλειστό Ελευσίνας «Ανδρέας Δασκαλάκης», Θηβών 165, 19200, Ελευσίνα ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 47-24
11/03/2017 13:00 κλειστό Καισαριανής ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23-41
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
18/03/2017 13:00 κλειστό Καισαριανής ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 50-55
18/03/2017  16:00 Λύκειο Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 42-72
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
26/03/2017 11:30 κλειστό Ελευσίνας «Ανδρέας Δασκαλάκης», Θηβών 165, 19200, Ελευσίνα ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 52-50
26/03/2017 10:00 κλειστό Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΝΗΑΡ ΗΣΤ  42-44
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
02/04/2017 15:15 Λύκειο Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 50-47
01/04/2017 19:15 Ιφιγενείας & Δοϊράνης, Καλλιθέα ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΗΑΡ ΗΣΤ Ν-Η
5η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08/04/2017 11:30 κλειστό Ελευσίνας «Ανδρέας Δασκαλάκης», Θηβών 165, 19200, Ελευσίνα ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΝΗΑΡ ΗΣΤ Ν-Η
22-23/04/2017  ΑΝΑΒΟΛΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ  ΑΝΑΒΟΛΗ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
29-30/04/2017 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Ν-Η
29-30/04/2017 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ  61-68

 

Τουρνουά 2004

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
18-19/03/2017 ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΟ BC ΝΟΤ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
18-19/03/2017 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
26/03/2017 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΟ BC ΝΟΤ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
26/03/2017 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
01-02/04/2017 ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
01-02/04/2017 ΠΑΟ BC ΝΟΤ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08-09/04/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
08-09/04/2017 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΠΑΟ BC ΝΟΤ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
22-23/04/2017 ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22-23/04/2017 ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
23/04/2017 15:00  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ, ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ 35, 17237, ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  56-29
Β’ ΓΥΡΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
29-30/04/2017 ΠΑΟ BC ΝΟΤ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
29-30/04/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
 29-30/04/2017 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
7η Αγωνιστική (2η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
06-07/05/2017 ΠΑΟ BC ΝΟΤ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
06-07/05/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 06-07/05/2017 ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
13/05/2017 15:30  Κλειστό γυμναστήριο Υμηττού, ΠΥΡΚΑΛ, Ηλιουπόλεως & Ελευθερωτών ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
13-14/05/2017 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΟ BC ΝΟΤ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
 13-14/05/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
9η Αγωνιστική (4η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
20-21/05/2017 ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
20-21/05/2017 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 20-21/05/2017 ΠΑΟ BC ΝΟΤ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
27-28/05/2017 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΟ BC ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
27-28/05/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟ BC ΝΟΤ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
 27-28/05/2017 ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

Τουρνουά 2005  1ος όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
11/03/2017  13:30 κλειστό Λυκείου Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
11/03/2017 18:00 κλειστό Καισαριανής ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
18/03/2017 18:00 κλειστό Καισαριανής ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 46-44
18/03/2017  19:00 κλειστό Κοντοπεύκου, Κανάρη & Δωριέων, Αγ.Παρασκευή ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 36-32
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
26/03/2017 16:45 Λύκειο Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 45-51
26/03/2017  14:30 ανοικτό γήπεδο Γέρακα ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΝΗΑΡ ΗΣΤ  ΑΝΑΒΟΛΗ
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
01/04/2017 18:45 Λύκειο Παπάγου ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 34-30
01/04/2017 19:00 κλειστό Κοντοπεύκου, Κανάρη & Δωριέων, Αγ.Παρασκευή ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΗΑΡ ΗΣΤ  N-H
5η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08/04/2017 18:45 Λύκειο Παπάγου ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
08/04/2017 19:00 κλειστό Κοντοπεύκου, Κανάρη & Δωριέων, Αγ.Παρασκευή ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
22-23/04/2017 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ  25-42
22-23/04/2017 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

 

Τουρνουά 2005  2ος όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
30/4/2017 Εξ αναβολής  14:00 Κλειστό  Saint Lawrense college, Ανέμων 19400 Κορωπί ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
11/03/2017 08:45 κλειστό Μίλωνα «Κροίσος Πέρσης», Μεγ.Βασιλείου 6-8, 171 22, Νέα Σμύρνη ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΡΟΥΦ 80 20-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
19/03/2017  12:45 κλειστό St Lawrence College, Aνέμων, 19400, Kορωπί ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 23-42
19/03/2017  10:00 324 αθλητ.κέντρο Ρουφ, Πειραιώς ΡΟΥΦ 80 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 0-20
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
26/03/2017 12:45 κλειστό St Lawrence College, Aνέμων, 19400, Kορωπί ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΡΟΥΦ 80  55-27
26/03/2017 10:00 κλειστό Ελευσίνας «Ανδρέας Δασκαλάκης», Θηβών 165, 19200, Ελευσίνα ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 22-41
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
02/04/2017 10:00 κλειστό Ελευσίνας «Ανδρέας Δασκαλάκης», Θηβών 165, 19200, Ελευσίνα ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 20-0
02/04/2017 324 αθλητ.κέντρο Ρουφ, Πειραιώς ΡΟΥΦ 80 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 16-53
5η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
09/04/2017 9:00 κλειστό Μίλωνα «Κροίσος Πέρσης», Μεγ.Βασιλείου 6-8, 171 22, Νέα Σμύρνη ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ  43-28
09/04/2017 10:00 κλειστό Ελευσίνας «Ανδρέας Δασκαλάκης», Θηβών 165, 19200, Ελευσίνα ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΡΟΥΦ 80  Ν-Η
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
22-23/04/2017  324 αθλητ.κέντρο Ρουφ, Πειραιώς ΡΟΥΦ 80 ΠΑΟ BC Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 28-50
22-23/04/2017
κλειστό Μίλωνα «Κροίσος Πέρσης», Μεγ.Βασιλείου 6-8, 171 22, Νέα Σμύρνη
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ  49-34

 

Τουρνουά 2005  3ος όμιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ  20-0
12/03/2017 12:15 παιδική χαρά, Αργολίδος Αμπελόκηποι ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΟ BC ACADEMY ΑΛΒΕΡΤΗΣ 0-20
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
18-19/03/2017 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 20-0
19/03/2017  11:00 ΟΑΚΑ ΠΑΟ BC ACADEMY ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ N-H
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
26/03/2017  14:00  OAKA ΠΑΟ BC ACADEMY ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 38-42
Β’ ΓΥΡΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
01-02/04/2017 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-20
01-02/04/2017 ΠΑΟ BC ACADEMY ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
5η Αγωνιστική (2η Β’ γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08-09/04/2017 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ  0-20
08-09/04/2017 ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΟ BC ACADEMY ΑΛΒΕΡΤΗΣ  0-20
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
22-23/04/2017 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΟ BC ACADEMY ΑΛΒΕΡΤΗΣ 44-46
22-23/04/2017