ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
**ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2001

ΑΜΥΝΤΑΣ 1-ΑΜΥΝΤΑΣ 2: (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)
ΑΟΝΑ-ΑΟ ΜΙΛΩΝ: (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ: (71-36)
ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ ΡΕΠΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: 2
ΑΟ ΜΙΛΩΝ: 2
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 :2
ΑΟΝΑ : 2
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 :1
ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/
ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ: 2
ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ : 1

**ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2002

ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟΝΑ: (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)
ΑΟΠΦ-ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ: 49-40
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΙΩΝΟΣ: (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΟΠΤΩΣΗΣ)

**ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2004:

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ 80: 59-18
ΑΜΥΝΤΑΣ 1 – ΑΜΥΝΤΑΣ 2 : 41-11
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ :

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 :4
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ:3
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ. :2
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ :2
ΡΟΥΦ 80 :2
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 :2

••ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2005 Α”
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 3 – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 21-14
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0(ΔΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 : 3
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 3 : 3
ΠΑΠΑΓΟΣ : 2*
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ : 1*

••ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2005 Β”
ΑΟΝΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 14-42
ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ 13-56

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2: 4
ΠΑΓΚΡΑΤΙ : 4
ΑΟΝΑ : 2
ΝΗΑΡ ΗΣΤ : 2

••ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2006
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 35-11
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟΝΑ 32-46

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 : 4
ΑΟΝΑ : 3
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ : 3
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 : 2

**ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ:8-53
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΡΟΥΦ 80: 26-27
ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ (ΡΕΠΟ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ :4
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ :3
ΡΟΥΦ 80 :3
ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/
ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ :1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ:1

Share

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2001:

ΑΜΥΝΤΑΣ 1-ΑΟ ΜΙΛΩΝ 11-76
ΑΜΥΝΤΑΣ 2-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ 46-24
ΑΟΝΑ-ΑΝΟΙΞΗ 78-14
ΡΕΠΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

ΑΟ ΜΙΛΩΝ: 2
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 :2
ΑΟΝΑ :2
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 :1
ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/
ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ:1
ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ :1

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2002:

ΑΜΥΝΤΑΣ -ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 66-25
ΑΟΝΑ-Α.Σ ΟΙΩΝΟΣ 79-11
ΑΟΠΦ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ :

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ: 2
ΑΟΝΑ : 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ : 1
ΟΙΩΝΟΣ : 1
ΑΟΠΦ : 0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ :0

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2004:

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ -ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ:34 – 44
ΑΜΥΝΤΑΣ 1 -ΡΟΥΦ 80 :53 -14
ΑΜΥΝΤΑΣ 2 -ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ:14 – 35

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ :

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.:2
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 :2
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ:2
ΡΟΥΦ 80 :1
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ:1
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 :1

••ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2005 Α”

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 – ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 26-18
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 3 – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 22-38

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 :2
ΠΑΠΑΓΟΣ :2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ :1
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 3 :1

••ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2005 Β”

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 – ΝΗΑΡ ΗΣΤ 57-27
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΟΝΑ 44-22

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2:2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ:2
ΑΟΝΑ:1
ΝΗΑΡ ΗΣΤ:1

••ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2006

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 – ΑΟΝΑ 33-13
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 17-30

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1. :2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ:2
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2:1
ΑΟΝΑ:1

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003 -05

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

ΡΟΥΦ 80 -ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ : 10 -50
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ -ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ: 53-10
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ: ΡΕΠΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ :2
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ :2
ΡΟΥΦ 80 :1
ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/
ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ :1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ : 0

Share

Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΑΣ ΑΝΑΔΕΙΧΤΗΚΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΗΣ Β” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑ

Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΑΣ ΑΝΑΔΕΙΧΤΗΚΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΗΣ Β” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΗΝ Α” ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΠΟΜΟΝΗ ΣΥΝΕΠΗ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΗΡΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝΗΚΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΙΚΑ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΗΝ ΥΨΗΛΟΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΣΚΑ.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Share

ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ «ΑΛΕΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»

ΑΛΕΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2001

A΄ ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ

Round 1 14-15/3/15 25-26/4/15

1.ΑΜΥΝΤΑΣ 1
4.ΑΟ ΜΙΛΩΝ

2.ΑΜΥΝΤΑΣ 2
5.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ

3.ΑΟΝΑ
6.ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ

7. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
BYE

Round 2 21-22/3/15 2-3/5/15

1.ΑΜΥΝΤΑΣ 1
2.ΑΜΥΝΤΑΣ 2

3.ΑΟΝΑ
4.ΑΟ ΜΙΛΩΝ

7.ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
5. ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ

6.ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ
BYE

Round 3 28-29/3/15 9-10/5/15

1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1
3.ΑΟΝΑ

4.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2

Bye.
5.ΑΟ ΜΙΛΩΝ

7.ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ
6.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ

Round 4 4/4/15 16/5/15

1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1
4.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Bye.
3.ΑΟΝΑ

7.ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ
2.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2

6.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ
5.ΑΟ ΜΙΛΩΝ

Round 5 5/4/15 17/5/15

1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1
Bye.

7.ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ
4.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

6.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ
3.ΑΟΝΑ

5.ΑΟ ΜΙΛΩΝ
2.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2

Round 6 18/4/15 23/5/15

1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 7.ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ

6.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ Bye.

5.ΑΟ ΜΙΛΩΝ 4.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

2.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 3.ΑΟΝΑ

Round 7 19/4/15 24/5/15
1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 6.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ

5.ΑΟ ΜΙΛΩΝ 7.ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ

2.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 Bye.

3.ΑΟΝΑ 4.ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΛΕΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΗΛΙΚΙΑ 2002
A΄ ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
Round 1 14-15/3/15 18-19/4/15
1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 4.ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

2.ΑΟΝΑ
5.ΑΣ ΟΙΩΝΟΣ

3.ΑΟΠΦ
6.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Round 2 21-22/3/15 25-26/4/15
1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2.ΑΟΝΑ

3.ΑΟΠΦ 4.ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

6.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 5.ΑΣ ΟΙΩΝΟΣ

Round 3 28-29/3/15 2-3/5/15
1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 3.ΑΟΠΦ

6.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2.ΑΟΝΑ

5.ΑΣ ΟΙΩΝΟΣ 4.ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Round 4 4/4/15 8-9/5/15

1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 6.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

5.ΑΣ ΟΙΩΝΟΣ 3.ΑΟΠΦ

4.ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2.ΑΟΝΑ

Round 5 5/4/15 15-16/5/15

1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 5.ΑΣ ΟΙΩΝΟΣ

4.ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 6.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

2.ΑΟΝΑ 3.ΑΟΠΦ

ΑΛΕΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2004

A΄ ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ

ΑΛΕΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2004

A΄ ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ

Round 1 14-15/3/15 18-19/4/15

1.ΑΜΥΝΤΑΣ 1
4.ΑΟ ΡΟΥΦ 80

2.ΑΜΥΝΤΑΣ 2
5.ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

3.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6.ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Round 2 21-22/3/15 25-26/4/15

1.ΑΜΥΝΤΑΣ 1
2.ΑΜΥΝΤΑΣ 2

3.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
4.ΑΟ ΡΟΥΦ 80

6.ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
5.ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

Round 3 28-29/3/15 2-3/5/15

1.ΑΜΥΝΤΑΣ 1
3.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2.ΑΜΥΝΤΑΣ 2
6.ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

5.ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
4.ΑΟ ΡΟΥΦ 80

Round 4 4/4/15 8-9/5/15

6.ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1.ΑΜΥΝΤΑΣ 1

5.ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
3.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

4.ΑΟ ΡΟΥΦ 80
2.ΑΜΥΝΤΑΣ 2

Round 5 5/4/15 15-16/5/15

1.ΑΜΥΝΤΑΣ 1
5.ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

6.ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
4.ΑΟ ΡΟΥΦ 80

2.ΑΜΥΝΤΑΣ 2
3.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΛΕΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΗΛΙΚΙΑ 2005 Α

Α” ΓΥΡΟΣ Β” ΓΥΡΟΣ

Round 1 14-15/3 25-26/4

1. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1
3. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

2. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 3
4. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

Round 2 21-22/3 2-3/5

2. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 3
1. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1

4. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
3. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

Round 3 28-29/3 8-9/5

1. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1
4. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

3. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
2. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 3

ΑΛΕΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2005 Β

Α” ΓΥΡΟΣ Β” ΓΥΡΟΣ

Round 1 14-15/3 25-26/4

1. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2
3. ΝΗΑΡ ΗΣΤ

2. ΑΟΝΑ
4. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

Round 2 21-22/3 2-3/5

2. ΑΟΝΑ
1. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2

4. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
3. ΝΗΑΡ ΗΣΤ

Round 3 28-29/3 8-9/5

1. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2
4. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

3. ΝΗΑΡ ΗΣΤ
2. ΑΟΝΑ

ΑΛΕΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2006

Α” ΓΥΡΟΣ Β” ΓΥΡΟΣ

Round 1 14-15/3 25-26/4

1. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 ΔΑΦΝΗ
3. ΑΟΝΑ

2. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΣ
4. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ

Round 2 21-22/3 2-3/5

2. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΣ
1. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 ΔΑΦΝΗ

4. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ
3. ΑΟΝΑ

Round 3 28-29/3 8-9/5

1. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 ΔΑΦΝΗ
4. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ

3. ΑΟΝΑ
2. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΣ

ΑΛΕΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003-04
A΄ ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ

Round 1 14-15/3/15 18-19/4/15
1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
4.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ

2.ΡΟΥΦ 80
5.ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑΣ

3.ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Bye.

Round 2 21-22/3/15 25-26/4/15

1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
2.ΡΟΥΦ 80

3.ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
4.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ

5.ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑΣ
Bye

Round 3 28-29/3/15 2-3/5/15

1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
3.ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

2.ΡΟΥΦ 80
Bye.

5.ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑΣ
4.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ

Round 4 4/4/15 8-9/5/15

1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
Bye.

5.ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑΣ
3.ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

4.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ
2.ΡΟΥΦ 80

Round 5 5/4/15 15-16/5/15

1.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
5.ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

4.ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑΣ ΑΛΙΜΟΥ
Bye.

2.ΡΟΥΦ 80
3.ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Share

Η ΑΝΔΡΙΚΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕ 79-81 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.

Η ΑΝΔΡΙΚΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΜΕ ΣΚΟΡ 79-81 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ, ΜΕ ΝΙΚΗΤΗΡΙΟ ΚΑΛΑΘΙ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ ΖΟΥΠΑ, ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΚΑΘΕΚΤΗ ΤΗΝ ΚΟΥΡΣΑ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ!
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΜΥΝΤΑΣ 79-81 (παρ). Δεκάλεπτα: 26-20, 42-41 (ημίχ.), 54-58, 72-72 κ.α., 79-81. Διαιτητές: Δαρλαμήτσος-Δημόπουλος ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Β. Ράλλης): Παπαδούλης, Πετράκης 4 (1), Παπαδάκης 12, Τσερκιτσόγλου 3 (1), Μπόγδανος 16 (2), Αγαπιάδης 7 (1), Θεοδωρίδης, Σακελλαρίου, Αρναουτάκης 7 (1), Σαχπατζίδης 6, Πάλλης 24. ΑΜΥΝΤΑΣ (Αλ. Ζαβός): Ζούπας 21, Αγγελόπουλος 17, Τοπάλι 2, Διαμαντόπουλος 12, Βαρδιάνος 10 (1), Πίνης, Κουκούνιας 10, Μπάρμπας 9 (3)

Share