Πρόγραμμα

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022 – 23 (1ος όμιλος)

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 17:30 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 60-51
16/10/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ) ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 86-54
16/10/22 18:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 46-59
16/10/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ 46-60
2η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 17:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 66-49
23/10/22 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 32-74
23/10/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-61
23/10/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 62-51
3η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 70-45
30/10/22 13:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 53-60
30/10/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ) ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ 66-65
30/10/22 19:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 67-45
4η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 78-48
06/11/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 54-36
06/11/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 34-57
06/11/22 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 29-56
5η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ 64-71
13/11/22 14:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 62-55
13/11/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ) ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 66-42
13/11/22 17:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 45-46
6η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 64-42
20/11/22 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 43-47
20/11/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 64-55
20/11/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 69-33
7η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
27/11/22 14:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 47-61
27/11/22 17:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
27/11/22 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
8η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ) ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
04/12/22 16:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
04/12/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
9η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
11/12/22 17:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
11/12/22 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
11/12/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Β’ ΓΥΡΟΣ
10η αγωνιστική (1η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 14:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
18/12/22 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
18/12/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
18/12/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11η αγωνιστική (2η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
08/01/23 14:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
08/01/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ) ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
08/01/23 16:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
12η αγωνιστική (3η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
15/01/23 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
15/01/23 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
15/01/23 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
13η αγωνιστική (4η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/23 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
22/01/23 14:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
22/01/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ) ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
22/01/23 17:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
14η αγωνιστική (5η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
29/01/23 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
29/01/23 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
29/01/23 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
15η αγωνιστική (6η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
05/02/23 14:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
05/02/23 17:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
05/02/23 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
16η αγωνιστική (7η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
12/02/23 13:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ) ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
12/02/23 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
12/02/23 13:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
17η αγωνιστική (8η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 13:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
19/02/23 13:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
19/02/23 13:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
19/02/23 13:00 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
18η αγωνιστική (9η Β΄γύρου)
Ημ/νία Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 13:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
05/03/23 13:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ) ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
05/03/23 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
05/03/23 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ