Διοικητικό Συμβούλιο

Μετά τις εκλογές, της Δευτέρας 19 Ιουνίου 2017, η νέα σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου, που ψηφίστηκε ομόφωνα από όλα τα εκλεγμένα μέλη του, είναι η ακόλουθη :

  • Πρόεδρος : Ζούπας Άγγελος

πρώην παίκτης και προπονητής του Συλλόγου, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 29/11/1981

  • Αντιπρόεδρος : Τσίντζας Ηλίας

πρώην παίκτης του Συλλόγου, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 15/6/2015, έφορος στην ομάδα των Ανδρών

  • Γενικός γραμματεάς : Ηλιόπουλος Ιωάννης

πρώην παίκτης του Συλλόγου, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 6/6/2007

  • Ειδικός γραμματέας : Πίνης Ιωάννης

μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 6/6/2007, έφορος στην ομάδα των Ανδρών

  • Ταμίας : Καστρινός Γεώργιος

πρώην παίκτης του Συλλόγου, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 6/2/1975, έφορος στην ομάδα των Νέων

  • Γενικός αρχηγός : Παπανικολάου Χρήστος

πρώην παίκτης του Συλλόγου, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 24/5/1999, έφορος στην ομάδα των Ανδρών

  • Δημόσιες σχέσεις : Ήτζος Γεώργιος

πρώην παίκτης του Συλλόγου, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 15/6/2015

  • Μέλος : Έξαρχος Δημήτριος

πρώην παίκτης, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 19/6/2017, έφορος στην ομάδα των Εφήβων

  • Μέλος : Ζαφειρόπουλος Απόστολος

μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 19/6/2017, έφορος στην ομάδα των Παίδων

  • Μέλος : Κάκκαβας Βασίλειος

μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 15/6/2015, έφορος στην ομάδα των Νεανίδων και Κορασίδων

  • Μέλος : Καρακάσης Αναστάσιος

μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 9/6/2013, έφορος στην ομάδα των Γυναικών

 

Μέλη Διοικητικού Συμβουλίου