Διοικητικό Συμβούλιο

Μετά τις εκλογές, της Τετάρτης 19 Ιουνίου 2019, η νέα σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου, που ψηφίστηκε ομόφωνα από όλα τα εκλεγμένα μέλη του και με διετή διάρκεια, είναι η ακόλουθη :

  • Πρόεδρος : Ζούπας Άγγελος

πρώην παίκτης και προπονητής του Συλλόγου, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 29/11/1981

  • Αντιπρόεδρος : Τσίντζας Ηλίας

πρώην παίκτης του Συλλόγου, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 15/6/2015

  • Γενικός Γραμματεάς : Ζαφειρόπουλος Απόστολος

μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 19/6/2017

  • Ειδικός Γραμματέας : Κορογιάννου Βούλα

μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 19/6/2019, έφορος στην ομάδα των Γυναικών

  • Ταμίας : Καστρινός Γεώργιος

πρώην παίκτης του Συλλόγου, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 6/2/1975

  • Γενικός αρχηγός : Παπανικολάου Χρήστος

πρώην παίκτης του Συλλόγου, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 24/5/1999

  • Δημόσιες σχέσεις : Ήτζος Γεώργιος

πρώην παίκτης του Συλλόγου, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 15/6/2015

  • Μέλος : Μπάρμπας Χρήστος

πρώην παίκτης, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 19/6/2019,

  • Μέλος : Ηλιόπουλος Γιάννης

πρώην παίκτης, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 6/6/2007

  • Μέλος : Βασιλείου Ανδρέας

μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 19/6/2019

  • Μέλος : Τσάμης Νίκος

μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου από τις 19/6/2019

  • Αναπληρωματικά μέλη : Έξαρχος Δημήτρης, Καραγκούνης Ανέστης, Καραφίνας Νίκος, Νιότης Κώστας